שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
עיר הברקת (ספוילר Boardwalk Empire 1.10)

עיר הברקת (ספוילר Boardwalk Empire 1.10)
פורסם לפני 2767 ימים     מאת yaddo     סה"כ תגובות: 6     תגובה אחרונה לפני: 2759 ימים

לא הפסקתי ליהנות מהסדרה הזו מאז תחילתה, אבל קשה לומר שהיא ענתה על הציפיות שתליתי בה. סדרת גנגסטרים תקופתית מבית סקרוסזי וטרנס ווינטר איש "הסופרנוס", ועוד בחיזוק של קאסט מרהיב (אם כי מעט מדי מייקל וויליאמס, פשוט בזבוז, גם של השחקן וגם של דמותו של צ'וקי). בכל זאת היא נותרה מבדרת ומעניינת לכל אורכה עד כה, אלא שהפעם היא גם ממש ריגשה אותי. נראה לי שדמותו של ריצ'רד הארו היא תוספת כל כך חיונית לארסנל. יש בסדרה לא מעט דמויות מעניינות שעוברות תהליכים מסקרנים, אבל הוא בנכותו מגלם משהו שלא רואים כל יום בטלוויזיה. לזה, למעשה, אני מצפה מהסדרה הזו.

תחילת הפרק עם החלום שלו הייתה מעציבה ממש, ובדיעבד סוג של הצהרת כוונות לגבי שאר הפרק, לאופן שבו אנשים רואים אחרי וכיצד הם רואים את עצמם. אבל מעבר לשימוש בריצ'רד כנקודת יחס עבור מרגרט, שכמותו מביטה בעצמה במראה ולא מזהה את בבואתה, המקרה שלו פשוט שובר לב. כאשר הוא התעורר לצרחת הילדה המתוקה של מרגרט לא ידעתי על מי לרחם, עליו או עליה. בסוף בחרתי בו. אני ממש מקווה שנזכה ללמוד עוד עליו ועל הסיפור שלו, החלום הזה היה התחלה טובה. אני תוהה אם ייתכן משהו בינו לבין מרגרט, כעת כשהיא מתחילה לפקפק ביחסיה עם נאקי.

רגש נוסף נרשם בשיחה של אנג'לה ומרי, שרוצות לברוח ביחד לפריז. שתי נשים מאוהבות שלכודות ביחסים עם גברים שאינן אוהבות. אצלן יש אולי פתח לתקווה, אני אשכרה מקווה שהן יצליחו בכך. גם אל קאפון, באופן מאוד מעניין, משורטט לאורך הפרקים כדמות מורכבת. מי חשב שדווקא טקס בר מצווה יתן לו סטירת התעוררות, אבל זה היה נאה למראה.

אבל עם כל הכבוד לאלה, אין ספק שבכל הנוגע לדמויות מתוסבכות ומורכבות עומד בגאון הסוכן ואן אלדן מעל כולן. היה משעשע משהו לראות כיצד נבואות הזעם הנוצריות התממשו בו, וכיצד כמה כוסיות וויסקי הובילו אותו למעשה שטן. עכשיו הוא בוודאי ימצא בלוסי מקור מצוין למידע על אודות נאקי, אבל אני מניח שלאחרון יש מזל שהיא פוסטמה שלא ממש התעמקה בדברים שהוא עושה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)