שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
וויילדפייר (ספוילר "המתים המהלכים" 1.05)

וויילדפייר (ספוילר "המתים המהלכים" 1.05)
פורסם לפני 2703 ימים     מאת yaddo     סה"כ תגובות: 17     תגובה אחרונה לפני: 2699 ימים

מבאס, אבל הגיע היום. לא ציפיתי שזה בכלל יקרה, לא כל שכן בשלב כה מוקדם, אבל לפני הצפייה בפרק הרגשתי שאין לי ממש חשק לצפות בו. ואכן, לא הושבתי ריקם. היה משעמם להפליא והזכיר לי שוב את "יריחו" המשמימה (וגם את הרגעים המתים של "אבודים"). ההבדל העיקרי בינה לבין "יריחו" הוא שהעלילה ב"המתים המהלכים" מתקדמת יותר מהר, אבל דמויות משעממות באותה מידה ושחקנים מעצבנים נמצאים גם כאן.

הדמות היחידה שיוצקת עניין מבחינתי היא זו של דריל, וגם הוא שש להיות קלישאתי מעת לעת. הוא מזכיר לי לפעמים את סויר האהוב מ"אבודים", רק שהוא חסר עומק בניגוד אליו, לפחות נכון לעכשיו. גם את ריק אני מחבב, ובמיוחד מאז שזיהיתי את השחקן באיחור ניכר כהוא מ"אהבה זה כל הסיפור", אבל את אשתו אני שונא, את שיין אני לא מסוגל לסבול, איימי (או שזה השם של אחותה? לא באמת איכפת לי) לא הצליחה לגעת בי אפילו אחרי שאחותה מתה, הזקן ההוא נראה כמו קלישאה מהלכת וכהנה וכהנה. זה לא שאין רגעים מרגשים או רבי עוצמה, אבל אסופה כזו של דמויות חיוורות לא ראיתי מאז, ובכן, "יריחו". לא נעים להגיד אבל אני שמח שהזומבים מדללים את השורות שלהם.

מי פילל שאברך על כך שהעונה נגמרת אחרי ששה פרקים בלבד.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0391)