שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
בפרק הזה היה אחד מהרגעים היפהפיים מבחינתי

בפרק הזה היה אחד מהרגעים היפהפיים מבחינתי
פורסם לפני 3365 ימים     מאת yaddo     אין תגובות    

שירת ערגת הציד. כמה יפה. באופן הולם, ביים את הפרק טים האנטר.

נראה לי שמה שעומד בבסיס הכמיהה הזו של פיט הוא הרצון להתבגר, או להיתפש כבוגר. בערב שלפני כן נפנפו אותו רוג'ר ודון, החברים שלו צוחקים על קערית הצ'יפ+דיפ שאשתו לכאורה שלחה אותו להחזיר (הוא אוהב לעשות דברים בשבילה), בחנות הוא לא מפסיד בתחרות הפלרטוטים עם הזבנית למכר שלו. אין לו אלא לקנות את הכלי הכל-אמריקני הזה, רובה ציד. בדעתו הוא נסוג אל גבריות קדמונית, קמאית, שבמסגרתה הוא יודע בפרטי פרטים כיצד הוא לצוד את החיה ולהכין אותה לבישול. הוא גר עם האישה שמחכה לו בבקתה בלי שום כלי חרסינה מוזרים, אלא עם תנור ישן וארובה שחורה. הוא לא נדרש לאף אדם מלבד עצמו ומלבדה. הוא בתפקיד הגבר, היא בתפקיד האישה. לא טרודי, פשוט "אישה שמחכה לי".

לא רק פיט, כולם היו אינפנטיליים בפרק הזה. בטי היא המובהקת מכולם כמובן, אבל היא לא לבד. השיחה שלה ושל פרנסין הזכירה לי את תלמידות בית הספר שמחרימות ילדה מכיתתן. "נראה לה באיזה צד אנחנו נמצאות". רוג'ר ודון אף הם. האחד מנסה לקחת את מה שאינו שלו, האחר גומל לו בנקמה מהנה. מדהים איך על אף כל הסיגריות ובלי פעילות גופנית סדירה, מצליח דון לטפס בקלות יחסית 23 קומות, וכשאני אומר 'מדהים' אני מתכוון לגנותה של הסדרה. לא מאוד אמין. מה שהכי אהבתי בסיפור הזה זה את העובדה שבסופו של דבר רוג'ר הבין היטב שדון תכנן את זה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)