שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
חג המולד הבלתי נשלט של עאבד (ספ' "קומיוניטי" 2.11)

חג המולד הבלתי נשלט של עאבד (ספ' "קומיוניטי" 2.11)
פורסם לפני 2902 ימים     מאת yaddo     סה"כ תגובות: 13     תגובה אחרונה לפני: 2896 ימים

וואו. "קומיוניטי" הפכה להיות ממש מדכדכת לאחרונה. גם בפרק הקודם, שבו ראינו את החברים יוצאים לבר ביחד לכבוד יום ההולדת ה-21 של טרוי ורובם ככולם מצאו את עצמם במעין מאבק עצמי, וגם הפעם, בפרק הסטופ-מושן המדובר לכבוד כריסמס. בסופו של דבר הוא היה בעיקר מעציב.

זה כמובן התגלם באופן הכי משמעותי על הרכבת, כאשר עאבד סיפר לאנני וטרוי על המסורת השנתית שלו עם אמו, ושכנע את עצמו שכנראה היום ה-8 בחודש ולא 9. ולא רק עאבד, גם דאנקן בהבלחתו אל ילדותו עם מסורת ספרי הדוב פדינגטון מדי שנה והאב הנעדר - גם זה היה עצוב. צחקתי רק פעמיים במהלך כל הפרק, פעם אחת עם תגובתו הסרקסטית של ג'ף בקופסה למותו מנחיל החרקים, ופעם שנייה כאשר דאנקן צעק "אתם לא חושבים שזה מעט..." ואז התפוצץ בהוראת ההשמדה העצמית של אנני. שאר הפרק כאמור היה שנון מאוד, אבל לא ברמה של חה חה אלא יותר ברובד מדכדך א-לה ווס אנדרסון, למשל.

למרות ההתרה המאוד יפה והמסקנה המבריקה שעאבד מגיע אליה ("המשמעות של חג המולד היא הרעיון שלחג המולד יש משמעות"), למרות שהפרק היה שנון מאוד, למרות הסוף החמוד והצפוי שבו החברים מתאגדים לעזור לו, למרות הסצינה האחרונה הכובשת שבה יושבים כולם מול הטלוויזיה, אני אישית נותרתי עם תחושת מחנק קלה בגרון.

באשר למאקרו: מעולם לא ראיתי "רודולף", שהפרק היה מחווה ישירה לו, כך שאני לא יודע אם הפרק משחזר איזושהי מלנכוליה השזורה בו, וכמו כן פספסתי מן הסתם רפרנסים רבים, אבל הפרק הצליח להיות מושלם גם בפני עצמו. אני לא יודע אם הוא יהפוך לקלאסיקת חג מולד כמו שהרמון חזה ורצה, אבל ללא ספק מדובר באחת היציאות המקוריות ביותר בטלוויזיה בשנים האחרונות. עם זאת, לא נראה לי שהוא יהפוך לפרק שאחזור אליו שוב ושוב בהנאה בעתיד, כשם שאני עושה עם פרקים רבים אחרים של "קומיוניטי".

תוקן על ידי yaddo 10/12/2010 23:28

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0160)