שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
שרשור האכזבות הרשמי לפינאלה של דקסטר (ספוילרים)

שרשור האכזבות הרשמי לפינאלה של דקסטר (ספוילרים)
פורסם לפני 2689 ימים     מאת Krunos     סה"כ תגובות: 59     תגובה אחרונה לפני: 2686 ימים

אני ממש לא התאכזבתי. נהניתי מכל רגע. אני פשוט משער שרובכם כן.

אז ככה - צדקתי כמובן לגבי טיפת הדם על הנעל של קווין, והאמת היא שמיד כשזה קרה הבנתי גם שדקסטר יוציא אותו מזה. כמו בהרבה מקרים, גם כאן יש לא מעט תהיות - איך מנקים אותו מכל חשד? איך אף אחד לא מפקח על דקסטר? איך מתעלמים מכך שהוא כביכול השכיר את ציוד הריגול, מטביעות האצבע שלו על הואן, מכך ש-5 השיחות האחרונות של לידי היו אליו ומכך שהוא היה מספיק אידיוט בשביל לבקש לראות עורך דין ולהפוך את עצמו לחשוד? איך לה-גווארטה שמה לב לטיפת דם כמעט בלתי נראית על הנעל שלו? איך הולכים לסגור את התיק הזה כשלמעשה כל החשדות מצביעים בבירור על קווין?

הסיפור עם ג'ורדן נגמר מהר מהצפוי, עוד לפני אמצע הפרק, וכבר אז היה ברור שזה לא יהיה העניין של הפרק. ברגע שלומן גמרה אותו רציתי לדפוק את הראש בקיר ולא הבנתי איך יכולתי לחשוב שהיא תשאר לעונה הבאה. הרי זה כל כך צפוי שברגע שהיא סגרה את המעגל יקרה מה שקרה ושהיא לא תוכל להשאר עם דקסטר. האמת היא שגם היה היה דבילי להשאיר אותה. ומה הלאה? הם יהיו צמד רוצחים?

גם העניין עם דברה, שמזדהה עם הויג'ילנטה והשותף שלה ונותנת להם לצאת לחופשי היה קצת פשוט מדי, אבל כנראה שלא הייתה דרך אחרת לצאת מהסיפור הזה. לא ברור לי למה בשרשורים בפרקים האחרונים רובכם השליתם את עצמכם שדב תעלה על עקבותיו של דקסטר.

זהו, אני נהניתי, מאוד. אי אפשר היה באמת לצפות למשהו באותה עוצמה של סיום העונה הקודמת, ועדיין היה משובח ביותר, ושוט הסיום המושלם של דקסטר מכבה את הנרות השאיר אותי עם הרגשה טובה.

אני נכנס לתרדמת חורף. תעירו אותי ב-20 בינואר.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0723)