שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
לא עף לי הסכך ללפלנד

לא עף לי הסכך ללפלנד
פורסם לפני 3162 ימים     מאת yaddo     סה"כ תגובות: 10     תגובה אחרונה לפני: 3159 ימים

הציפיות שלי היו כל כך גבוהות מפרק המייקאובר עד שהכרחי היה שאתאכזב קמעה. לא שבאמת היה מאכזב, אלא פשוט פרק די רגיל שבעיקר אישש דברים שכבר ידענו: חופית דוחה, ברברבאום קריפי, ליטל מקסימה, אור ונלה מאוהבים וכיו"ב. המהפכים עצמם היו די מאכזבים. עוד לפני שראינו את אור המשופר קלטתי פתאום שאין למה לחכות, אני יודע איך הוא נראה בלי זקן בזכות אותן תמונות מלפני התוכנית. לא יכולתי שלא לרחם קצת על ערוץ 10 שככה נגנבה להם הבכורה.

שאר הבנים עברו שינויים סולידיים יחסית, מלבד אלון עם הפיכת התלתלים לכדי כרבולת לא מאוד מחמיאה. עדיף היה לו כבר להוריד עוד. אי לכך אני מוצא את התגובות של הבנות למראה החדש של בני זוגן לא פרופורציונליות. סהר במיוחד. היא אמנם הייתה חמודה מאוד כשהתרגשה לקראת צאתו של מאור מאחורי הווילון, אבל הרעידות הבלתי נשלטות שאחרי כן היו מעט מוגזמות. דווקא נלה שמרה על פאסון מסוים. היא הסבירה לאור מאוחר יותר שהבינה עוד לפני המהפך שהיא כבר קיבלה אותו. ברור, הרי את גופו המסותת היא ראתה כבר לפני כן. אני מצטער על הציניות, אין לי ספק שיש לה כלפיו גם משהו אמיתי וכן, אבל זה הדבר הראשון שעלה בדעתי כאשר אמרה את זה. קשה לי לנתק במוחי את הפעם הראשונה שהוא בא לחבק אותה אחרי שניצחו במשימה, והיא נרתעה בשאט נפש.

המסיבה הנחמדה שהחבר'ה עשו שם, במהלכה קרסה לירון הסוכה, נקטעה באופן מר ומעצבן על ידי פיני. למה לדפוק ככה את הבאזז למה?

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)