שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
לילה לבן

לילה לבן
פורסם לפני 4102 ימים     מאת fred איש קריות     סה"כ תגובות: 49     תגובה אחרונה לפני: 4097 ימים

הייתה זו שעת לילה מאוחרת. כולם כבר ישנו במיטותיהם בבטחה. גיאחה ישן שנת ישרים, ואילו yaddo ישן שנת עקומים. רק שנתו של פרד נדדה ממנו. לא היה לו מושג איך יתעלה על הטקס של שנה שעברה, עם במות בידור וזיקוקים ויאיר לפיד אחד. מתוך ייאוש, הוא פנה לעבור על הכתבים העתיקים ומעלי האבק עליהן התנוסס בכתב קדיש לבנה "נבואות המיקי".
פרד ידע היטב כי נפתלות הן דרכי הגורל ויש להימנע משבירת חוקי הזמן והמרחב. לרוע מזלו, מגילות עתיקות נטו להיות מנוסחות בצורה מטופשת ולרוב דיברו על נושאים ממש לא מעניינים. בין פסוקי ביקורת והטפות מוסר לנבואות זעם הפכו עיניו של איש קריות לכבדות יותר ויותר. רחש מסתורי שנשמע מאחוריו הקפיץ אותו לפתע.

"פרדי בייבי, הגיע הזמן להתעורר", היה זה קולו של ארי גולד, שמשום מה לבש חצאית ורודה וסט כנפיים מניילון. איש קריות חשב שזה נורא מוזר שארי לובש חצאית ורודה וכנפיים. "זה נורא מוזר שאתה לובש חצאית ורודה וכנפיים" אמר והודה למוחו שעזר לו בניסוח.
"אני הפיה הטובה שלך, פרדי" אמר ושלף שרביט קסמים (אף הוא מפלסטיק), "אני פה כדי לעזור לך להפוך את הטקס הזה לבלוקבאסטר! אני אומר לך, יש לי בקו אחד את פול האגיס שיכתוב את התסריט ובקו השני את כריסטופר נולאן שיביים" הכריז וניפנף בשרביטו. "ארגנתי לנו שבוע צילומים על האי של "הישרדות" ואפילו אפשר להטיס במיוחד את מדונה שתשיר את ההמנון עם שמעון פרס!" הצהיר הפיה בהתלהבות. פרד מצידו, נראה מנומנם. ארי שם לב.

"מה קרה, אתה חושב שזה כיף לי להסתובב ככה בחצאית טוטו בין בתים?" ירה ארי לכיוונו של פרד.
"שמע, היה קשה להתרשם ממך העונה בסדרה שלך. וגם יש לך רכבות בגרביונים" אמר פרד בין פיהוק אחד לשני. "יאללה יאללה, יש אלף כמוך פרד. אם אתה לא רוצה את העזרה שלי אני באותה קלות יכול לנפנף את הכנפיים שלי לבית של מ. נייט שאמילאן ולעזור לו למצוא עוד סיבה טיפשית לחשוב שהוא יודע לעשות סרטים!" ארי נבח בזעם והחווה זאת בתוספת נפנוף כנפיים עצבני.

פרד פיהק פעם נוספת והסתובב חזרה לכתביו, לארי כבר לא היה אכפת הוא התנפנף לו לביתו של שאמילאן ועכשיו אתם יודעים איך "The Happening" נוצר. פרד שלף עט והתחיל לכתוב על המגילה. "אם יש משהו שאני שונא יותר ממגילות נבואיות" מלמל לעצמו, "זה פיות עם תסביך פיטר-פן שחושבות שהן יודעות לכתוב יותר ממך איך כותבים טקס מיקי. בוא נתחיל את השינדיג הזה..."

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)