שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
צ'אק נגד הבלען (?!) (ספוילר 4.12)

צ'אק נגד הבלען (?!) (ספוילר 4.12)
פורסם לפני 3214 ימים     מאת איילון צפון     סה"כ תגובות: 4     תגובה אחרונה לפני: 3211 ימים

או, סוף סוף פרק מוצלח של צ'אק.
הסצינות בכלא היו ממש מעולות- הקרב בין צ'אק לבלען (אין מילה יותר נורמלית לGobbler?) היה אפי במיוחד, ואף משעשע לפרקים. כך גם כל הסיטואציה, בה צ'אק הופך ל-Top Dog של הכלא, ואחרי בערך 15 שניות של תהילה מגיע מישהו חדש המבקש להחליפו. גם קייסי ומורגן שניסו להסיח את דעת השומר היו מצחיקים במיוחד, עם הטוויסט שבו במקום להרביץ לו ולנטרל אותו הם מחליטים לערוך לו מסיבת יום הולדת. ההחלטה הזו, יחד עם המדים שלבשו הזכירה לי את השומר היחיד באוסטין פאוארס, שתמיד הכי קל לברוח ממנו.

אני די אוהב את ההחלטה לשלוח את שרה לעבוד אצל וולקוף, זה פותח הרבה אופציות מעניינות ובעיקר נותן לנו קצת חופש מהזוג הזה, שמאז שנהיו ביחד התחילו לשעמם במיוחד. הניתוק הזה יעשה לכולנו טוב.

אפילו הצמד אלי ואוסום היו חמודים הפעם. אפשר היה להבין כבר בהתחלה שאלי לא באמת רוצה לקרוא לתינוקת שלה גרונגה, אבל כל התוכניות של אוסום למנוע ממנה היו כה טיפשיות. אני אוהב שמוציאים את אוסום כזה מפגר, לעומת העונות הראשונות בהן הוא היה מעין מיסטר פרקפט כזה, אנו לאט לאט נחשפים לכמה הוא לא אוסום, בניגוד לצ'אק שרק הופך ליותר ויותר אוסום. והאמת? גם מורגן. אלכס החמודה נותנת לדמות שלו ועלילותיה קצת יותר זינג ופאף. והפרק אפילו הצליח להפתיע אותי פעמיים- עם הרצח של הבלען ועם הנפילה של קייסי ששלחה אותו למה שנראה כמו תרדמת.

תוקן על ידי yaddo 26/1/2011 11:6

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)