שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
"אני לא אדבר, אני לא רוצה שתחתוך את עצמך"

"אני לא אדבר, אני לא רוצה שתחתוך את עצמך"
פורסם לפני 3181 ימים     מאת yaddo     אין תגובות    

המשפט הזה עצמו חתך את דון. אם פותחים את הפה, מי יודע אילו אמיתות יישמעו. במובן מסוים דון ביקש שבובי תשתוק כי הוא לא רוצה לשמוע על עצמו. במקרה של הבת שלו, גם מבטה הגאה יכול להוציא אותו מאיזון. כאשר הוא נאלץ לעמוד כ"גיבור" יחד עם שאר החיילים לשעבר, הוא הרגיש כל כך לא שייך. במהרה הוא נמלט משם והתקשר לבובי כי היא כרגע מהווה את המפלט עבורו, אבל היא הרסה את זה. הייתה איזו הקבלה קטנה ומעניינת בין בטי ובובי: במקרה של שתיהן בפרק הזה התגלה כי הן אמהות לבן ולבת. בטי בקאנטרי קלאב מול הכפיל של ג'אדג' ריינהולד, ובובי כמובן מול דון.

באופן כללי זה היה פרק בנושא ש"מד מן" כל כך אוהבת: זהויות. מי כל אחד רוצה להיות באמת. ענייני מרילין וג'קי שיקפו זאת היטב, כפי שפירטת נפלא, כמו גם עצם העובדה שחברת פלייטקס מעוניינת להיות כמו מיידנפורם. אבל גם העניין הזה של דון בקאנטרי קלאב, הביקיני של בטי, המאמצים של פגי להשתלב בזרם שהיא בפועל שייכת אליו, דאק שחייו מתפרקים וכהנה. למעשה, הגלייתו של צ'ונסי אל מחוץ למשרד הייתה כניעה של דאק למי שהוא באמת, על חשבון מי שהוא שואף להיות. משם הוא כמובן חזר למשרד ההוא כדי לשתות בלי שהכלב החמוד יתלה בו עיניים מעוררות אשם. במקביל גם אנשי פלייטקס נכנעו למי שהם וויתרו על הקמפיין (המעולה), אלא שהם עשו זאת בלב הרבה יותר שלם.

ומשהו בקטנה: השיר של הדצמבריסטס בתחילת הפרק היה תלוש ומוזר.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)