שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
לילה בלתי נשכח ("מד מן" 2.08)

לילה בלתי נשכח ("מד מן" 2.08)
פורסם לפני 3113 ימים     מאת yaddo     סה"כ תגובות: 6     תגובה אחרונה לפני: 3112 ימים

אני חושב שזוהי הפעם הראשונה בסדרה שבה ראינו את בטי נראית כך, שיערה סתור והיא "מוזנחת", וכך היא נראתה יפהפיה מאי פעם. באודיסאה זעירה היא יצאה – או שמא נכנסה – לחפש את הפרטים הקטנים שיוכלו להפליל את דון, ללא הועיל. האיש יודע לשמור את סודותיו, מהסיבה שסודותיו הם חייו, הם הכסות. כשהיא אמרה לו שהיא אף פעם לא אומר לה שהוא אוהב אותה, חשבתי לעצמי "וואלה". זה מכבר ברור שבטי עבורו היא חלק מהכיסוי, תכשיט לתלות על זרועו, מושא קנאה לאחרים. הבלונדינית היפה. היא כבר התוודעה לבגידותיו בסוף העונה הקודמת, אבל זוהי הפעם הראשונה שבה קיבלה אישוש של ממש, באמצעות ג'ימי. הכוס הייתה מטאפורה יפה לחייה. היין כבר אינו שם, היא דורכת על השברים והם פוצעים אותה.

אני לא חושב שדון אי פעם אמר למישהי שהוא אוהב אותה, אני אישית לא זוכר שראינו את זה קורה. אני לא חושב שהוא אהב מישהי באמת. הוא ניסה לפייס את בטי ואמר לה שהוא אוהב אותה, הוא אוהב את הילדים, הוא אוהב את החיים שלהם. הכל נכון, חוץ מזה שהוא אוהב אותה. ואת החיים שלהם הוא אוהב כי אלה הם החיים של דון דרייפר, המעטפת שמסתירה את זהותו האמיתית. את הילדים הוא באמת אוהב, זה כן. נראה לי.

כמו בטי, גם ג'ואן ופגי נאלצו לראות את מעטה חייהן מוסר. עם כמה שג'ואן יכולה לסנוט בריק ככה בקטנה על כך שהוא מאשר לה לעשות את מה שהיא עושה, היא עדיין מטופפת במבוכה אל המטבח כשהוא מזכיר לה ששכחה למזוג לו מים. בעבודה, עד כמה שעבודתה הייתה נהדרת ועד כמה שהיוותה יופי של פנים (תרתי משמע) מול הלקוחות המרוצים, כאשר מלאכתה נושאת פרי גמולה הוא החלפתה בגבר, כי עכשיו נפתח לו תקן. בזכותה. זה היה רגע מדכדך מאוד.

פגי במקביל שוב חוזרה על ידי הכומר כדי לעזור לכנסיה ולתרום יותר לקהילתה. אני לא אוהב את החפירות שלו בעניינה, את הניסיונות החוזרים והנשנים להיכנס לענייניה הפרטיים, אבל ניכר שהוא מזהה אצלה תחושת אשמה ומנסה לזכך אותה, וזה יפה מצדו. בסופו של דבר הוא אמר כמעט הכל. אין חטא כל כך גדול שאלוהים לא יכול לשאת אותו. פגי לא אמרה כלום ובחרה שוב בקורקטיות שמהווה לה מפלט תמידי, אבל הדברים שאמר המשיכו ללוות אותה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)