שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
טריני וסוזנה בישראל - תל-אביב

טריני וסוזנה בישראל - תל-אביב
פורסם לפני 3165 ימים     מאת miss bojarsky     סה"כ תגובות: 9     תגובה אחרונה לפני: 3163 ימים

זה פשוט מגניב לאללה, טריני וסוזנה בארץ. קודוס גדול לערוץ 10 שהצליחו לעשות את זה.

זה באמת קטע הלא ללבוש חצאית בארץ, בגלל השיוך למגזר הדתי. בקיץ זו לא בעיה, אבל בחורף די נמנעים מחצאיות ארוכות. ואנחנו לא רגילות למזג האוויר הבריטי, אז שמלה קצרה בפברואר זו גם לא אופציה. ובכל זאת, דווקא אתמול יצא שלבשתי חצאית.

רוב המייקאוברים היו מוצלחים, אבל אני לא יודעת כמה השפעה תהיה להם לטווח רחוק. הגברת עם הטורקיז ללא ספק חזרה אליו ברגע שהיא הגיעה הבייתה. כנ"ל הסטנדאפיסטית שמתלבשת כמו זונה.
דרור אני מקווה שימור על המראה החדש, כי מראה ההומלס ממש לא עבד בשבילו. וטוב שהן הכריחו אותו להתגלח.
שרון הגינג'ית קצת התלהבה מדי מעצמה לטעמי. בחורה נאה כן, אבל לא כזאת יפייפה גדולה שהיא הייתה חייבת להסתיר את יופיה הרב כדי לא לספוג הערות וקנאה.
בעיני הילה בחורה הרבה יותר יפה ממנה והיא לא עשתה מזה כזה ביג דיל. היא גם לא ממש הייתה צריכה מייקאובר, כולה הייתה לבושה בקז'ואל. עדיין, יצא יפה.
המייקאובר של קורל היה המרשים ביותר ובמקרה שלה אני בהחלט מקווה שהיא תיקח את זה הלאה ותמשיך ליישם.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)