שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

אל תחששו לכתוב, לא נחשוש לקטול!
ובשביל אנשים שלא יכולים בלי חוקים- חוקי הפורום

בוקר.

בוקר.
פורסם לפני 3351 ימים     מאת paza_     סה"כ תגובות: 18     תגובה אחרונה לפני: 1598 ימים

בוקר הוא הזמן השנוא עלי ביום. לא רק שאני נדרש להיות ער בזמן הזה, אלא שדברים נוטים להשתבש דווקא בבוקר, אם מפאת היותך הפוך ומנומנם או סתם בגלל איזה אנרגיה קוסמית מחורבנת של השעות הקטנות של הבוקר.

נתחיל בזה שממש לפני שהתעוררתי היה לי סיוט א-לה סטיבן קינג, עם חיות שקמות לתחיה ומנסות לאכול אותי. אחרי שיצאתי מהבית (לאחר שקמתי באיחור, כמובן), בחמוריותי, לא שמתי לב שבחורה -יפה- מתחילה איתי במעבר החציה. ולבסוף, הרכב שלי שבק מסיבה בלתי ברורה (רכב עם קצת יותר מ-30 אלף ק"מ בקילומטראז') בערך שתי דקות נסיעה מהעבודה שלי, על הכביש הראשי. למזלי הבוס שלי בדיוק עבר שם, הוא עזר לי להעביר את הרכב למקום יותר נורמלי, והסיע אותי לעבודה כדי שלא אצטרך להמתין לגרר ברכב ואוכל לנצל את הזמן לכתיבת קיטור זה.
והכי גרוע- התקלקל לי היוגורט ונאלצתי לאכול את המוזלי שלי עם חלב! נוראי!

כל זה מתווסף לערב די מבאס שהיה לי אתמול, אבל זה כבר בקיטור נפרד על ערבים (אולי בעצם זה יהיה קיטור משותף על ערבים וכושים, אבל בלי גזענות).

שיהיה לכולם אחלה של סופ"ש!
פאזה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)