שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

אל תחששו לכתוב, לא נחשוש לקטול!
ובשביל אנשים שלא יכולים בלי חוקים- חוקי הפורום

למה דווקא אני לא מצליח

למה דווקא אני לא מצליח
פורסם לפני 2688 ימים     מאת drorhazan     סה"כ תגובות: 16     תגובה אחרונה לפני: 2664 ימים

שלום לכולם

אני בן 27 חיפאי חי בשכירות כרגע לא עובד ואני כל יום כל היום רק חושב על איך אני לא
מתדרדר לתהום שאני לא יכול לצאת ממנה. אני אדם פשוט אין לי תואר או תעודה מסויימת יש לי
רק ניסיון
עבדתי בתחום האלקטרוניקה כמעט 4 שנים תמיד בתור עובד ייצור והמשכורות שלי תמיד כמעט היו
אותו דבר בסביבות ה 5000 ש"ח אני לא בן אדם בזבזן ולא מוציא כסף חוץ ממה שחייב שזה
שכירות רכב ואוכל. אני לא קונה בגדים ולא מבלה ולא כלום.. אני בודק כל חודש את ההוצאות
וההכנסות שלי ואני רואה שההוצאות תמיד יותר גבוהות אבל ההכנסות לא משתנות וההוצאות כן כי
הכל מתייקר
וזה מעצבן המדינה העקומה הזאת מייקרת את החיים אבל לא את המשכורת אז איך אפשר לא לשקוע
בחובות ובמינוסים.. אני במינוס בדיוק על גבול המסגרת ככה שכל חודש אני חורג בקצת וכל
חודש מתקשרים מהבנק ואני צריך לקחת הלוואות קטנות של אלף אלפיים כדי לעבור את החודש
בשלום ואז חודש הבא זה נהיה יותר גרוע כי נוספו גם ההלוואה.. עכשיו אני לא עובד אז בכלל
מצפים לי חודשים עוד יותר קשים ואני לא מוצא עבודה שלחתי קורות חיים לכל מקום אפשרי אף
אחד לא חוזר אליי הלכתי בעצמי לחברות גדולות ושמתי קורות חיים וגם לא מתקשרים אני מוכן
לעבוד בכל דבר ובכל שכר כדי לא לשבת בבית אבל אין אף אחד לא צריך עובדים ובינתיים אני רק
שוקע ושוקע כל יום שעובר. מה עושים ? איך יוצאים מזה ?

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)