שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

אמרו שנימני הורס, אז הוא פוטר ואיתו גם הלך יוסי מזרחי.

אמרו שאיווניר יצעיד את מכבי קדימה ובנתיים הוא רק מחזיק את הראש אחרי כל משחק.

מכבי ת"א מודל 2011- קבוצה בשווי 100 מיליון שקלים ששוקעת למצולות.

הזוי והזוי במיוחד...

הזוי והזוי במיוחד... בוכה2
פורסם לפני 3851 ימים     מאת הלל הזקן     סה"כ תגובות: 5     תגובה אחרונה לפני: 3849 ימים

לקרוא היום את טורו של יואש אלרואי ב"ישראל היום" ולא להאמין ! האיש, שמאז קיבל במה בחינמון רב-התפוצה קוטל -פחות או יותר- כל מה שזז בתחום תקשורת הספורט בארץ (וצודק רוב הזמן, יש להודות, מלבד היום שבו כתב חצי טור בערך על תספורתו של מאיר איינשטיין והשפעותיה האפשריות על התפתחותם התקינה של ילדים רכים...), משתפך באריכות על שידורי הפיינל-פור מהשבוע שעבר, משבח את אבנר קופל "שהפיק אירוע אמריקאי בארץ הלבנט" וקובע שסטנדרט הצילום והבימוי היו - "מהטובים באירופה"... לא פחות.

כעת, אין לי כוונה להתנצח עם אלרואי, סביר שהוא מבין בשידור טלוויזיוני יותר ממה שאני אחשוב שאבין אי-פעם, אבל עדיין נראה לי שהוא "קצת" הגזים ושיש מצב שהוא ואני צפינו בשני שידורים שונים במקביל :

1. האירוע של המנהלת היה טרחני, על גבול הבלתי נסבל. היו שני מקרים במהלך המשחק, שבהם שבו השחקנים מפסק-זמן - רק כדי להתבקש אחר-כבוד להמתין קצת בצד, כי איזה דביל עומד להשליך "זריקת התאבדות" מהחצי... אתם מבינים ? תואר האליפות בישראל חשוב פחות מהפרסומת לחברת BMW, שבסוף אפילו לא עלתה לה שקל (שהרי שני הדבילים החמיצו בגדול והרכב המפואר חזר לחניון החברה).
2. טקס הענקת התשורות ל"עשרת כדורסלני תל אביב בכל הזמנים" היה ביזיון אמיתי. הכרוז בישר על האירוע - והשידור יצא לפרסומות. חבר טוב שנכח פיסית ביד אליהו סיפר לי אח"כ, שברגע האחרון ממש החליטו להעניק פרסים גם לברי לייבוביץ' שנחת מארה"ב כמה שעות קודם לכן ולעוד מישהו שהוא לא זוכר. כך יצא, שהכרוז הכריז על "עשרה מצטיינים", כשלמעשה היו 12 כאלה...
3. השידור של ערוץ 10 היה לא אתי ולעיתים נדמה היה, שמדינת ישראל נכנסה לעידן הטוטליטארי - מבלי ליידע את האזרחים... רסקין מחמיא לאירוע ומברך את המארגנים בשמותיהם, שלח מצטרף אליו בששון - וחוזר-חלילה - כמה פעמים במהלך הערב. לאף אחד מהם לא היה את היושר להודות, שמה קשור בכלל ? רמי קליינשטיין לשירת התקווה ? גולשות סנייפלינג להצגת השחקנים ? 17 דקות הפסקת מחצית ועוד 4 דקות שכבודו ינסה לקלוע מהחצי ? מסיבת דיסקו מנקרת עיניים בהיכל ל-VIP בלבד, אחרי שההמונים-פשוטי-העם התפזרו לבתיהם ?...

לפחות בדבר אחד הסכמתי עם אלרואי : הוא ספר מילים לשלח, הגיע לכמעט 4000 (!) במהלך הערב וסיכם משהו בנוסח - "זו לא בושה לשתוק לפעמים"...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.5938)