שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

אמרו שנימני הורס, אז הוא פוטר ואיתו גם הלך יוסי מזרחי.

אמרו שאיווניר יצעיד את מכבי קדימה ובנתיים הוא רק מחזיק את הראש אחרי כל משחק.

מכבי ת"א מודל 2011- קבוצה בשווי 100 מיליון שקלים ששוקעת למצולות.

חברים, תם עידן !...

חברים, תם עידן !... Izkor_1
פורסם לפני 3833 ימים     מאת הלל הזקן     סה"כ תגובות: 12     תגובה אחרונה לפני: 3830 ימים

אני מתאר לעצמי שכמה מכם כבר יודעים -עכברי אינטרנט שכמותכם !- שאחרי שלושה ומשהו עשורים של ימי חמישי סוערים, בעיקר בחורף, כנראה שלא נוכל יותר להתעצבן עד השמיים מביצועיה העלובים של הקבוצה הצהובה באירופה, לפחות לא בשידור חי...

אכן חברים, ערוץ 10 הגיש לפני מספר ימים את "הצעתו" להמשך ההתקשרות עם המכבים גם לעונה הבאה ולמרות שהסכום המדוייק לא פורסם בתקשורת, הרי שכמה מהנוכחים בפגישה המדוברת הדליפו לכמה מחבריהם, שזה היה כאילו עד היום שילמו בכסף נחמד וממחר מבקשים לשלם בירקות - ולא ממש טריים כנראה...
הסיבה לכך מובנת, דרך אגב : ערוץ 10 פועל כרגע על אדי הדלק האחרונים, שני נדבניו הגדולים -לאודר ומילצ'ן- הודיעו על הפסקה מיידית של העברת מזומנים ונראה שבעוד שלושה שבועות בדיוק, עם כל הצער שבדבר (במיוחד של עמיתצור), נאלץ להגיד "ביי-ביי" לשיבוטון הלא מוצלח של ערוץ 2.

ערוץ 2 עצמו מחוץ למשחק, שכן מה-1 בינואר 2010 מתחלפים (שוב !) ימי השידור של הזכייניות ועפ"י חוק הרשות השנייה, אסור להן להגיש הצעה משותפת. ערוץ 1 גם הוא לא בתמונה - אמש התפטר מנכל"ו הנוכחי עקב "חוסר יכולת ליזום בסיטואציה של חוסר ודאות" וכולנו עדיין מחכים למימוש רבע מהבטחתו של אורי לוי : "טורנירים עולמיים במקום יורוליג"... פחחח.

גם צ'ארלטון לא בעסק -תודה לאל !- שכן מה-1 ביולי הקרוב, לא יותר להם יותר להעביר ב-PPV אירועים בהם יהיו מעורבות קבוצות או נבחרות ישראליות.

ככה שכל העיניים נשואות כרגע לכיוונו של ערוץ הספורט, מתוך תקווה שבעליו העיקריים, שי רקנאטי, יקח על עצמו את העניין, כחלק או כתחליף לסכום הנכבד שהוא מעביר למכבי מדיי שנה : אכן, רקנאטי מחזיק גם בשליש מהבעלות על מכבי תל אביב... אלא שהאיש ממתין בינתיים להתפתחויות בנוגע להיתר לשדר פרסומות בערוצי הנישה - עניין סבוך מאין כמוהו, בפרט על רקע בעלות צולבת של כמה בעלי הון על ערוצים מחד ועל פלטפורמות שידור מאידך... קטעים.

לי אין ספק שאם דבר כזה יקרה ומכבי אכן לא תמצא היכן לשדר את עצמה, נוכל לומר כולנו שהקיץ הקץ על אחת התופעות הישראליות הייחודיות, שגם ככה עומעם זוהרה ונשחק מעמדה במשך השנים. אני לא יודע מה איתכם - אני אתגעגע...

תוקן על ידי הלל הזקן 11/6/2009 21:2

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)