שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

אמרו שנימני הורס, אז הוא פוטר ואיתו גם הלך יוסי מזרחי.

אמרו שאיווניר יצעיד את מכבי קדימה ובנתיים הוא רק מחזיק את הראש אחרי כל משחק.

מכבי ת"א מודל 2011- קבוצה בשווי 100 מיליון שקלים ששוקעת למצולות.

נרדמתי במכבי... מה זה אומר ?!

נרדמתי במכבי... מה זה אומר ?!
פורסם לפני 3306 ימים     מאת הלל הזקן     סה"כ תגובות: 6     תגובה אחרונה לפני: 3298 ימים

גם אם אני נותן לעצמי הנחה על זיקנה + בעיות אישיות + עייפות החומר, עדיין סביר בעיניי שבערב חמישי רגוע כמו אתמול, אני מכין לעצמי חצי כוס סקוטי איכותי עם 3 קוביות קרח, קצת ספרייט קר בצד לאיזון - ויאללה מכבי !... רק שתוך שתי דקות הבנתי, שאם מושא ההערצה החדש של ההמונים הוא נפיל יווני/ניגרי בשם שחורציאניטיס - אז כנראה שיש בעיה ביוסטון ושפרוייקט "החזרת האמון אגב החזרת הצביון הישראלי", הולך לנחול פה כישלון חרוץ. איך מגדירים בבאר פשע ? כישלון אחושרמוטה...

לא, זה מצחיק : הביאו את הזה, השיבו את ההוא - ומה קורה בסוף ? חמישה כושים (סליחה על הנימה, זה רק להדגשה) עבי בשר ורפי שכל מתרוצצים על המגרש כמו -איך אמר רפול ?- ג'וקים מסוממים בתוך בקבוק... אני יכול לעשות קופי/פייסט לדברים שרשמתי בנענע לפני חמש שנים : אין שכל - יש דאגות. והרבה. התווכחו חצי קיץ פלוס עם שאראס, מדברים על 200 אלף דולר הפרש בדרישות - ונשארו בסוף עם הפארגו הזה, שיש לו אולי אחד על אחד משובח מהגיטאות של פילדלפיה, אבל מסירה אחת כמו שצריך הוא לא נתן משחק שלם... "רכז משחק" עלק...

אם הייתי -נניח- צעיר בעשר שנים ועדיין עמוק בימי ההתלהבות שלי ממכבי, הרי שהיו לי המון סיבות לדאגה. מאחר וזה רחוק מלהיות המצב, לא התביישתי לנחור עמוק מראשית הרבע השלישי, במיוחד כשקרה בדיוק מה שצפיתי שיקרה : מכבי חזרה מהמחצית בגישה של בונקר, "בוא נעביר 20 דקות בסבבה" והמזל שלה היה, שהיריבה שלה ממול היא עוד יותר צל של עצמה ממה שמכבי ביחס להרכביה הגדולים מלפני הספירה. ואכן, השוס האמיתי של הערב היה המבצע המפגר הזה של ערוץ 10 ונענע : "השחקן הגדול ביותר בתולדות הצהובים"... וגם אם אני הייתי נותן לפארקר בלי לחשוב בכלל, אני עדיין מהמר שאם זה לא מיקי, אז אני חותך תבולבול... גם ככה הוא לא בשימוש בזמן האחרון.

שבת שלום !

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)