שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

אמרו שנימני הורס, אז הוא פוטר ואיתו גם הלך יוסי מזרחי.

אמרו שאיווניר יצעיד את מכבי קדימה ובנתיים הוא רק מחזיק את הראש אחרי כל משחק.

מכבי ת"א מודל 2011- קבוצה בשווי 100 מיליון שקלים ששוקעת למצולות.

טומהוק ושמו פארגו

טומהוק ושמו פארגו
פורסם לפני 3216 ימים     מאת JAZZMUSIC     סה"כ תגובות: 3     תגובה אחרונה לפני: 3215 ימים

העונה הצהובה מתחילה .. ואמש זה הורגש ..אני הייתי ספקטי שמכבי תנצח את לובלאינה פעמיים
מקסימום תפסיד בכבוד.. אבל אצל בלאט זה לא עובד כך .. זה כמו חבורת זאבים מריחים את הקרבן מסביב בודקים נקודת חרופה ואז מתקיפים תוך דקות כמו טילי טומהוק חודרי שריון,יש טומהוק אחד קוראים לו פארגו שממשחק למשחק הוא לא עושה הנחות חסר פחד.. ורואה את הלבן של היריב...ומחפש שחקן חופשי תוך הטעיה תענוג...

מכבי מוכיחה העונה שאין דבר כזה להישבר .. יש שיטה .. יש אינספור תרגילים שגורמים לקבוצה היריבה לשקשק מפחד ..

אם זה ככה מסכן נבארו מכבי תבודד אותו בחמישי .. בלי נשימה בלי רחמים .. מכבי תבוא לעבוד בנוקיה ולנו לא נותר אלא רק לפצח גריעינים ובכמויות אדירות .. אין מה לברצלונה לחפש בנוקיה המקום הראשון מובטח עוד לפני שפארגו או סופו יגעו בכדור ...

עכשיו כל מאמן באירופה יצטרך לכבד את בלאט שעומד באותה שורה עם מאמנים גדולים כמו סנדרו גמבה למשל .. מגיע לאיש המדהים הזה כל קרדיט אפשרי.

ושורה תחתונה לא זכור לי קבוצה כמו מכבי מנצחת את לובה אמש בהפרש כזה ועוד בבית שלה
מסכנים הסרבים , הכדור עגול.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)