בני ברוך 66
שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהבני ברוך 66
כמה ציוויליזציות יהודיות אנחנו מכירים?

באחת מתוכניות הטלביזיה האחרונות שלו, נשאל הדוקטור לפילוסופיה וקבלה מיכאל לייטמן: "האם מרד בר כוכבא היה ההתאוששות האחרונה לפני המוות, של הציוויליזציה היהודית הראשונה?"

19/1/2016

תשובתו הייתה, שמרד המכבים היה באמת ההתלקחות האחרונה לפני דעיכתה של הציוויליזציה היהודית, אלא שמרד המכבים היה בימי בית שני, וקדמה לו ציוויליזציה ראשונה,בימי בית ראשון. כמי שעומד בראש ארגון בני ברוך העולמי, העוסקים בחינוך ובחקר הקבלה, פונה אלינו מיכאל לייטמן ומסביר: עלינו לקומם בפעם השלישית את היהדות להיות הארגון החברתי הגבוה ביותר באנושות. בפעמיים הקדמוניות, יצקנו  את היסודות. בפעם הזו עלינו להקימה כבר עבור העולם כולו.  פניה זו יכולה להישמע כסיסמה לכיבוש העולם בנוסח הזרמים האסלאמיים, אבל זה לא!!

על פי חכמת הקבלה, ציוויליזציה יהודית זה איחוד וגיבוש  הלבבות של כול האנושות. מדובר על מבנה רעיוני,ריגשי. בית מקדש. המתגלה לנו בשלשה שלבים.השלב השלישי של  בית המקדש, אינו כיבוש ושיעבוד אידיאולוגי, אלא שחרור ופריקת עול העבדות של האדם מהאגו שלו. בשיעורי הקבלה שמעניק ד"ר לייטמן לקבוצת תלמידיו בני ברוך נאמר, ששחרור האדם מהאגו שלו, יאפשר לאנושות קשר אינטגראלי בין כולם .קשר שבו תאים ואברים יתפקדו בצורה אופטימאלית, עד שנרגיש כגוף אחד.זו צורת חיים חסרת מגבלות,שהאנושות צריכה ויכולה להשיגה. מפני שחלקיה ואבריה, הם המרכיבים של אותה מערכת.

חכמת הקבלה מדגישה שניתן להשיג כאלו חיים בשתי דרכים. דרך אחת שבה מתגלגל העולם כבר אלפי שנים, דרך כוח,שליטה ושררה.  זו הדרך שמובילה אותו עכשיו החרב האיסלמית המתהפכת. הדרך שנייה, היא דרך חכמת הקבלה. המובילה אותנו לקשר טוב והדדי בין בני האדם. השתוקקות והידבקות לרעיון  של כוח אחד עליון,אבל לא בצורה ובמשמעות המוכרת לנו, של השתחוות מזרחה, למכה. אלא דווקא ברוממות החשיבות כלפי חיבור הלבבות בין כולנו.

חכמת הקבלה מתגלה עכשיו לכול, אומר מיכאל לייטמן, כי האנושות זקוקה לה. בני ברוך הוא הארגון שעוסק בחקר שלה,ובחינוך להשגתה. מתברר לכול, שהעולם פועל  פי כוח החיבור. ולפיו צריכה האנושות לפעול. לכן האסלאם מתעורר עכשיו.  "אללה הוא אכבר" מסמל כוח אחד, שמעורר ומטריף את העולם. במאבק העולמי שהוא יחולל, יתגלה ה"אנטי דווט" שלו, כוח החיבור החיובי- חכמת הקבלה. חוכמה זו תסביר ותבהיר את כלל החיים של "ואהבת לרעך כמוך", חוק מערכת הקשר הכלל עולמית הנכונה. השווה לכול נפש. לא החרב,לא הדגלים. גם לא הסמלים עליהם , אלא רק היחסים הנכונים והטובים בין בני האדם, זה הכלל הגדול. הוא זה שצריך לכבוש את העולם. אם הקשר האינטגראלי של האנושות ישוקם. הוא  יהפוך לכוח הכללי המשותף. אז יתאחדו בני האדם וישיגו ביניהם את כוח החיבור שבטבע.

בנייתה של ציוויליזציה יהודית שלישית  הוא שיביא לאיחודה של האנושות. השגה זו תתאפשר בד בבד עם גילויה של חכמת הקבלה לכול, אבל לא רק בה, אלא גם ב"סופיזם", החכמה הפנימית של האסלאם. כאשר הציוויליזציה תפעל בצורה מותאמת לכוח הטבע המנהל. היא תרגיש מתמזגת איתו. אז יעלם בהדרגה מהרגשתנו העולם החומרי, שיוחלף בעולם רגשי שמעליו. אם אתם רוצים להשיג,להרגיש ולמצוא את זה, אני מזמין אתכם להכיר את חכמת הקבלה. *
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)