בני ברוך 66
שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהבני ברוך 66
השקפות פוליטיות שונות.

בין בני זוג בעלי ואני שונים מאוד בדעות הפוליטיות שלנו, זה גורם לנו להמון אי הסכמות, מריבות עד כדי מתח וכעסים.

19/1/2016

איך אפשר לחיות בבית שלא מסכימים בו על הרבה דברים, ובכל זאת לנסות לחיות בשלום? ניסיתי הרבה פעמים ולא הצלחתי, מה הנוסחה? ב בני ברוך מלמדים שניתן לגשר על הפערים האלה ,לא על ידי התנצחות הדדית. כל אדם נשאר בדעותיו ולא צריך להילחם זה בזו. ישנם זוגות שבכדי למנוע חיכוכים ומריבות מעדיפים לשמור מרחק אחד מהשנייה, להתאפק, או לא להיות יותר מידי יחד. הפתרון הוא לא בלהתנתק, אלא בלהתקרב ולהתאחד. הנוסחה היא מאוד פשוטה, מעל כל ההבדלים למצוא את המשותף.

דווקא על פני חוסר ההסכמה בין בני הזוג ניתן למצוא מחנה משותף, ולחפש על פני האגו והרצון לנצח ולהצדיק את עצמו, את הרצון לוותר, למען הקשר הטוב והשלום. לבדוק תמיד מה חשוב יותר, הקשר הטוב והשלום בבית, או האגו שלי והרצון שיצדיקו אותי ושאני אהיה הצודק!!. בזוגיות כל אחד מבני הזוג הוא בעל אופי ומזג שונה. כל אחד מבני הזוג צריך להיות מי שהוא באמת, ולעיתים מביאים לזוגיות דפוסי התנהגות שלמדנו או הכרנו במהלך חיינו. אנחנו לא יכולים לשנות את בני הזוג והאופי של כל אחד. על פני כל החסרונות שיש לנו ,אנחנו צריכים ללמוד להשלים אחד את השנייה ולא להיות אחד נגד השנייה. זוגיות טובה בימינו זה אתגר לא פשוט, כאשר רבים מהזוגות בוחרים להתגרש, ומביעים אי אמון במערכת הזוגית. בבני ברוך מלמדים שהסוד לסודיות מוצלחת מבוססת על חברות. האישה והגבר במערכת הזוגית צריכים להתייחס זה לזו, כחברים יקרים לחיים, ולדאוג אחד לשנייה, לתת יחס חם וקרוב, ולהשלים אחד את השנייה. זוגיות טובה משפיעה באופן עקיף גם על כל מערכות היחסים שלנו בחיים, הסביבה הקרובה, והרחוקה. הזוגיות שלנו משליחה באופן תמידי על כל תחומי החיים, בעבודה או עם הילדים ,ובכלל.

 בבני ברוך מלמדים, שכאשר נצליח ביחסים שלנו בביית, זה יתפשט וישליך לכל מערכות החיים שבהם אנחנו נמצאים. ולכן קודם כל השינוי צריך להיות אצל האדם, כאשר הוא ירצה בשינוי חייו, ידאג קודם כל לזוגיות שלו הטובה ולמשפחתו ומשם זה כבר ישליך אוטומטית על כל העולם. את הטוב מושכים מהגרעין הפנימי החוצה. במידה ונשכיל להתעלות מעל כל ההבדלים ביננו, ולגשר על הפערים, ונלמד להיות כחברים שדואגים זה לזו, נצליח בכל תחום בחיים, כי הבסיס לזוגיות טובה זה הקשר הטוב שנבנה ביחד. 


*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)