שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

חתולי הרחוב
השפעתם עלי

השפעתם עלי
פורסם לפני 4384 ימים     מאת מוניקה     סה"כ תגובות: 12     תגובה אחרונה לפני: 4377 ימים

אני חברה בעוד פורום של אוהבי חתולים, חבריה רובם גרים באותו איזור: קליפורניה.
אז הפורום הזה, והדיונים שם, וזהו, נשברתי.
למרות שאני אדם אפשר לומר חזק, אסרתי על עצמי במשך שנים להתייחס לבעלי חיים עזובים ברחוב. כמובן שפה ושם עזרתי, אבל הפחד הנוראי הזה שאראה אותם אחר כך דרוסים, או שמישהו יהרוג אותם וישאיר לי לראות את הגופה, דברים שקרו בעבר הרחוק, מנעו ממני להתמסר שוב לחיות הרחוב, ביניהם החתולים.
אז זהו: יש מתחת לבניין בו אני עובדת משפחה של חתולים.
ראיתי שמישהו דואג להם ומביא להם מים ואוכל.
החתולים הביתיים שלי, שאחת מהם ממש רגישה ואני צריכה לקנות לה אוכל מיוחד, משאירים אוכל בצלחת.
מיותר לספר לכם שהם לא מסתכלים על האוכל אחרי שישב ויבש במשך שעות עד שאני מגיעה הביתה.
הבזיק לי רעיון: לקחת את השאריות שלהם, כל יום, ולהביא לחתולי הבניין בו אני עובדת.
אין לי מושג מי עוד מטפל בהם (יש שם כלי אוכל) אבל האנשים שאני עובדת איתם שונאים חתולים. אז אני עושה הכל בשקט בצד משתדלת שלא יפריע לאף אחד.
ומה שיפה כאן, זה ששניים מהם, שהיו חתולים מפוחדים, מתקרבים אלי, מדברים אלי, ונותנים לי לגעת בהם.
האמת היא שבפנים אני ממש מפחדת כי המקום בו הם מתקבצים הוא מעבר לחניה, ואני ממש לא רוצה לבוא יום אחד לעבודה ולראות אחד מהם דרוס.
עצם זה שאתם פה כאוזן קשבת, או כהשראה, יחזק אותי להמשיך בדרך זו.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)