שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

חתולי הרחוב
שאפו למשרד להגנת הסביבה ולאבי קוזי

שאפו למשרד להגנת הסביבה ולאבי קוזי
פורסם לפני 4381 ימים     מאת ענת רפואה     סה"כ תגובות: 3     תגובה אחרונה לפני: 4379 ימים

הערב בשעה תשע וחצי קיבלתי טלפון מאנשים במושב קדימה שביקשו עזרה בחילוץ גור חתולים שנפל לחריץ צר בדופן חיצונית של מחסן. הגור היה בעומק שניים וחצי מטר ללא שום גישה אליו וילל במשך שלושה ימים. רק היום הם הצליחו לאתר איפה הוא נמצא ובערב הם הצליחו להגיע אלי בבקשת עזרה. הפניתי אותם מייד לאבי קוזי.

לאחר שדיברו עם אבי קוזי הם חזרו אלי ושאלו אם תל"ל יסכימו להתחלק איתם בעלות החילוץ. התקשרתי לבני שלזינגר, יו"ר תל"ל, וקיבלתי את אישורו המיידי. כשהתקשרתי לאבי קוזי לאשר לו את השתתפות תל"ל בחילוץ, הוא הציע לי להתקשר לגלי, ראש מערך הגנת בעלי-חיים במשרד להגנת הסביבה ולשאול אותה אם המשרד יהיה מוכן להשתתף בעלות החילוץ.

גלי ענתה לי לטלפון למרות השעה המאוחרת ואישרה שכל עלות החילוץ תהיה על המשרד להגנת הסביבה. על אף שהדיירים שם הסכימו לממן חלק מהעלות, גלי התעקשה שהמשרד יממן את כל עלות החילוץ.

עכשיו קיבלתי טלפון מהדיירים הנרגשים שסיפרו שאבי קוזי הצליח לעשות את הלא יאומן ולחלץ את הגור בתנאים בלתי אפשריים. הגור בן כחודש, מתוק ביותר. הם ניסו להאכילו אולם הוא לא הצליח לאכול. הם יצאו לחפש את אימו שנמצאת בסביבה (הם ראו אותה מחפשת אותו קודם לכן). ביקשתי שיעדכנו אותי. מקווה לשמוע מהם בקרוב.

כל הכבוד לגלי מהמשרד להגנת הסביבה, לאבי קוזי ולדיירים הטובים בקדימה.

הלוואי שתהיה לנו שנה של הצלות מוצלחות.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)