שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

ספיישל לסדרה Beethoven Virus

Musicספיישל לסדרה Beethoven VirusMusic
פורסם לפני 3898 ימים     מאת MyGirl     סה"כ תגובות: 31     תגובה אחרונה לפני: 3891 ימים

Beethoven Virus היא סדרה קוריאנית בת 18 פרקים + פרק ספיישל ששודרה השנה בערוץ MBC במהלך חודשים ספטמבר עד אוקטובר. Music_2Music_3

העלילה:
הסדרה מספרת על חבורה של אנשים אשר הם מאוד שונים זה מזה אולם לכולם קיים מכנה משותף: אהבתם הגדולה למוסיקה הקלאסית.Music
דו רו-מי הוא בחורה בת 27 שמנגנת בכינור. היא אישה כשרונית, כנה וחייכנית שחלומה הוא לקחת חלק בתזמורת. לשם הגשמת חלומה היא מנסה לגייס בחור צעיר ומוכשר בשם קאנג גון-הו על מנת שזה יעזור לה להגשים את החלום. גון-הו הוא שוטר תנועה במקצועו, אך כתחביב הוא מנגן בסקסופון. הוא בחור טוב לבלבבות, אכפתי, רגיש, נדיב, ובנוסף לכל הפלוסים האלה הוא גם מחונן מוסיקלית למרות שהוא בכלל לא מודע לכך. מלבד העובדה שהוא מנגן היטב בסקסופון, הוא גם יודע לנגן תווים מתוך שמיעה בלבד ובלי שידע בכלל לקרוא תווים.Smiley_Hug_A
לעלילה נכנס אדם ששמו הוא גם "קאנג גון-הו" אך למרות השם הזהה השוני באופיים של שני הגברים הוא בולט ומובהק.
קאנג גון-הו (השני, או כמו שמכנים אותו בסדרה "קאנג גון-הו הרע") הוא מנצח בתזמורת בשנות ה-40 לחייו. כולם מודעים לשם הרע שיצא לו מאחר והוא מוכן לעשות הכל בשביל ליצור את המוסיקה הכי טובה. הוא אדם קשוח, קרכועס2, אגוצנטרי, יהיר, עקשן שתמיד חושב שהוא הצודק. הוא לא החזיק מעמד בתזמורת יותר מחודשיים מאחר ותמיד התעוררו חילוקי דעות בינו לבין הנגנים בתזמורת...או שהם החליטו לעזוב מאחר ולא יכלו יותר לסבול את אופיו האיום, או שהוא החליט לנטוש אותם.
שני הגברים האלה נכנסים לחייה של דו רו-מי וגם לליבהSmiley_Love_B, שניהם גם לא נותרים אדישים כלפיה ולכל אחד מהם יש דרך שונה להפגין את רגשותיו כלפיה. והיא זו שתחליט בסופו של דבר במי היא באמת מאוהבת...בקאנג גון-הו הצעיר, האדיב והרגיש או שמא דווקא בקאנג גון-הו הקר והיהיר.

מלבד שלוש הדמויות אותן הזכרתי קיימות עוד דמויות מעניינות ומגוונות בעלילה כמו נגן סקסופון לשעבר שעזב את התזמורת בה ניגן מפאת גילו המבוגר. כשהוא מגלה על הרצון להקים תזמורת מקומית בעיר מגוריו הוא רוצה להצטרף ויהיה עליו להתמודד עם מחלת האלצהיימר וההשלכות הקשות שלה.מבויש
יש גם את תלמידת התיכון הצעירה שגם היא מנגנת בסקסופון. היא פוגשת במקרה באותו זקן ולמרות שהמפגש הראשוני שלהם התחיל ברגל שמאל הצעירה מוצאת את עצמה נקשרת מאוד לאותו זקן חביב והיא רואה בו בן משפחה ודואגת לו כאילו היה סבה.
יש גם את דודתו של קאנג גון-הו הצעיר שבצעירותה ניגנה בצ'לו אך היא נטשה את חלומה והקדישה את כל כולה למשפחתה. היא הפכה לעקרת בית ואם מסורה ולא קיבלה הערכה לא מבעליה ולא מילדיה. היא רצתה להוכיח שיותר מסתם "אג'ומה" ועל כן החליטה להגשים את חלומה ולהצטרף לתזמורת.
יש גם שתי אחיות שיצטרפו לתזמורת למרות שהן בכלל אוהבות לנגן מוסיקה אלקטרונית, יש גם גבר שמנסה את מזלו בתזמורת אחרי שהורד בתפקיד במקום עבודתו ויש עליו לפרנס את אישתו שבהריון מתקדם ואת ילדתו הקטנה, ועוד אדם שמנגן לפרנסתו בבר והוא מעוניין לקחת חלק בתזמורת. כל אלה יתאחדו למען הגשמת חלומם: להפוך לתזמורת של עירם.כינור

האתר הרשמי:
http://www.imbc.com/broad/tv/drama/thoven/index.html

טריילר:

לצפייה:TV
http://www.mysoju.com/beethoven-virus/

סרטון:
(אני אישית עוד לא צפיתי בו בשביל להימנע מספויילרים, נותרו לי שני פרקים לצפייה).

דעתי על הסדרה:Heart_01
לכל אוהבי המוסיקה הקלאסית, הסדרה היא ממתק אמיתי! וגם כל מי שלא בדיוק מתחבר למוסיקה קלאסית יכול בקלות להתחבר לסדרה (כמוני). מדובר בסדרה מעניינת ובלתי צפויה. העלילה מרתקת, זורמת ומסקרנת והדמויות מצויינות ומגוונות.
את השחקן הראשי שמגלם את המנצח היהיר קאנג גון-הו אני מאוד מסמפטת מסדרה בכיכובו בשם "Bad Family" (שם הוא כיכב יחד עם הכוכבת של "זמן בין כלב לזאב"). ולכן שמחתי לקרוא שהוא החליט לככב בסדרה החדשה הזאת. התפקיד שלו פה נראה ממש לא קל ומעורר רגשות מעורבות...לעיתים הוא ממש בלתי נסבל, אחרי כמה דקות אפשר לרחם עליו ואז פתאום להתאהב בו. הוא הדמות שאני הכי אוהבת בסדרה. Applause
הכוכבת הראשית מאוד חמודה, היא שחקנית די חדשה שאת תפקיד הבכורה שלה ביצעה רק בשנה שעברה בדרמה המדוברת "האגדה".
השחקן שמגלם את קאנג גון-הו ה"טוב" הוא שחקן צעיר ומוכשר אותו יצא לי לראות בסדרה המעולה "Hong Gil Dong". למרות שפה הוא מגלם דמות של אדם מקסים ומוכשר אני בכל זאת מעדיפה את קאנג גון-הו המבוגר.9
מה שטוב בסדרה הזאת היא שלכל דמות יש סיפור משלה והסיפורים משתלבים במהלך העלילה כשהעלילה המרכזית היא ניסיונותיהם של הדמויות להצליח להקים את התזמורת בהשתתפותם.
אני לא יכולה עדיין לכתוב האם אהבתי את הסדרה במלואה או לא מאחר ועדיין נותרו לי שני פרקים לסיום + הספיישל. מה שכן, עד כה די נהניתי מהעלילה וההתפתחויות. אני מקווה שהסוף לא יאכזב.
המינוס היחיד שמצאתי הוא העובדה שמקש ה"רווח" במקלדת שלי עבד שעות נוספות2 מאחר וברובו של הפרק מדברים ממש במהירות ולכן, אי אפשר להספיק לקרוא את הכתוביות באנגלית/ספרדית. לדעתי, גם אם היו כתוביות בעברית היה צריך לצפות בסדרה בלי לסובב לרגע את הראש או למצמץ אחרת מפסידים משפט. מזל שמידי פעם יש מוסיקה קלאסית שמאפשרת לתת מנוחה למקש ה"רווח".
בכל מקרה, זה עדיף מכלום...הצפייה שווה!13

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)