שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

דונה ברברה-כשפים,סוסים,סקס,יריות ומה שבינהם-רוע!

דונה ברברה-כשפים,סוסים,סקס,יריות ומה שבינהם-רוע!
פורסם לפני 3720 ימים     מאת אנהההה     סה"כ תגובות: 40     תגובה אחרונה לפני: 3714 ימים

אחרי כמה וכמה פרקים של "דונה ברברה" נדמה לי שהבנתי את העניין,
דוניה ברברה היא רעה מאד זה המוטו, מה שמעניין אותה הוא לא לשקם את חייה אלא לפגוע במי שאפשר,
נשים,גברים,הבת שלה.

את חייה היא מעבירה בכיבוש גבר שרוצה,או בכשפים שעוזרים לה לכבוש גבר שלא רוצה,
היא כאילו מנצחת בכל מקרה,
את החווה היא מנהלת ביד רמה , מוקפת גברים , מצליפה בהם בשוט, יורה עליהם חופשי,
למה הם לא מתמרדים?הם הרי חזקים ממנה פיזית!

היא שונאת את הבת שלה שנאה תהומית למרות שלא ברור לי למה ! הבת לא נולדה מהאונס היא נולדה מגבר שהיתה נשואה לו ואהב אותה, גם לא ברור לי למה היא שונאת אותו! בגלל שהוא גבר? גם סנטוס גבר ועליו היא "מזילה ריר"!!!!!

לא יודעת איך הספר כי לא קראתי, הבנתי שבעתיד יהיה מאבק על ליבו של סנטוס בין האם והבת ( איך אפשר בכלל להשוות בין השתיים) ועוד לא הזכרתי את חברתו מהעיר שעוד לא הגיעה ובודאי תהיה "נשמה טובה" ותילחם על ליבו גם היא,
בקיצור, הבנתם נכון, מלחמה זה שם המשחק פה.

לא יודעת איך גבר יכול להתאהב באישה כזאת, יש לה רוע קרימינלי , היא רוצחת ומתעללת,משקרת לכולם, היא פשוט דמות בלתי נסבלת ויש לי הרגשה כאילו אני מבזבזת את זמני בלעקוב אחריה כי היא ללא תקנה ,היא הרי לא תהפוך להיות מלאך ותמיד תאכזב אותי בתור דמות ראשית של סידרה.

בינתיים אני צופה, האמת בגלל כריסטיאן מאייר (אני נותנת לו צ'אנס כי הוא אהוב עלי),
לסנטוס אני מחזיקה אצבעות שלא יפול בין שיניה של הטורפת הזאת כי זה יהיה הזוי לגמרי אין בה כלום, אבל כל הסימנים מובילים לכך שהוא יפול גם יפול כפרי בשל.

כמה זמן עוד אתן צ'אנס ? ימים יגידו, ניחוש, לא עוד הרבה !

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)