שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

מחר ולתמיד - שמתם לב ש....

מחר ולתמיד - שמתם לב ש....
פורסם לפני 3670 ימים     מאת SUNRIZE165     סה"כ תגובות: 50     תגובה אחרונה לפני: 3661 ימים

ליליאנה נראית כמו האחות הקטנה של פרננדה,במקום ההפך?
אחרי 15 שנים, ליליאנה חזרה להיות ממש ילדה ואילו פרננדה ,עם התסרוקת הזקנה,
נראית כמו איזו קוזינה מבוגרת שלה. מה זה זה?!

עוד דבר - הצ'פריטה הפטפטנית והחמוצה נורא מעצבנת. באיזו זכות היא באה בתלונות אל אדוארדו? ואיך היא מתייחסת לחסינטו בעלה,מושכת אותו בכוח אחריה לכל מקום,מאיימת לעזוב אותו. היא דמות ממש לא נעימה בעיניי. חסינטו מתנהג כמו רכיכה גם מולה וגם מול קמילו המוטציה. למה אין לו ביצים לעמוד על שלו ולא לתת להם לדרוך עליו?
הוא מגמגם ,מתכנס בעצמו ומציית כמו ילד קטן.
מזל שאדוארדו נכנס במרגריטה כמו שצריך והוריד לה את האף.
גרדניה,עם כל החטטנות שלה,לא פראיירית בכלל,היא חריפה וחכמה ולא נותנת לאף אחד להשפיל אותה.ככה צריך.

עוד משהו שלא אהבתי - נדמה שיש לפרננדה לחצן שמוריד דמעות. כל חצי משפט היא דומעת,
זה לא טבעי ולא מציאותי. גם הסרוב שלה לשכב עם המפלצת (הוא באמת כזה בעיניי) שלמרות הכל הוא בעלה,לא נראה לי משהו הגיוני. למה היא התחתנה איתו בכלל,לא הבנתי.
שקוף שהיא לא אוהבת אותו,אז בשביל מה נישאה לו?

מרטינה נהדרת,חזקה ,פקחית ויפה,אני ממש אוהבת אותה.
ומעניין שככל שהשנים עברו,ברברה נהייתה צעירה יותר,כי בתחילת הסדרה היא הייתה הרבה יותר מבוגרת. אני מתעבת את החיוך הערמומי שלה. בעצם,לא אוהבת את השחקנית,גם לא אהבתי כששיחקה בסדרה אחרת ששכחתי את שמה,גם עם קולונגה,שבה בעלה היה עקר וחמותה שילמה לקולונגה לעבר אותה,זוכרים? צפיתי בכמה פרקים ועזבתי,לא אהבתי את המשחק שלה בכלל ואותה בפרט.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)