שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

הסתיו של לוסיה - ספיישל!!!

סמיילי_מנורההסתיו של לוסיה - ספיישל!!!
פורסם לפני 3822 ימים     מאת tako boy     סה"כ תגובות: 14     תגובה אחרונה לפני: 3821 ימים

זהו ספיישל לאחת הסדרות יוצאות הדופן והמצליחות של טלויסה - "עור של סתיו", בת 90 פרקים משנת 2004. חלקים נכבדים מן הסדרה לוקחים חלק בספרד, שם גיבורת הסדרה - לוסיה, יוצאת למסע אמוציונלי של גילוי עצמי והיוולדות מחדש.
הסדרה ממשיכה להצליח ונמכרה בלמעלה מ-100 מדינות. זהו חידוש לטלנובלת העבר המקסיקנית "צלקות הנפש".

פרק ראשון. הסדרה נפתחת יחד עם יומנה של לוסיה, שם היא רושמת:
"זהו סתיו שוב. ושוב שואלת את עצמי, היכן, היכן טעיתי?
עדיין אני זוכרת את הערב ההוא. זה היה סתיו, כמו הסתיו הזה אבל לפני שנים רבות...
צוענייה אחת ניבאה לי את העתיד
אמרה שאתחתן בקרוב, מאוהבת מאוד
היא גם אמרה לי שיהיו לי שני ילדים, ובריאות, וכסף לא יחסר לי בחיים.
זה אומר שאהיה מאוד מאושרת? שאלתי אותה.
-תוך כדי חיוך ממורמר ענתה: איי אישה! האושר הוא משהו אחר!
צחקתי עליה. היום, אחרי ששנים רבות עברו, זאת היא... שצוחקת עליי".

ברוכים הבאים לעולמה הנוגה של לוסיה, האשה הכבויה. בעלה, רמון וייריאל, שהגיע למעמד רם בחייו הרבה בזכות תמיכתה ועזרתה, לא מפסיק לרטש כל פיסת שמחה בעולמה של אשתו ונהנה להשפיל ולרמוס אותה. יותר מזה, הוא גורם לשני ילדיהם, רמון וליליאנה לאבד כלפי אמם כל צלם של כבוד.
לוסיה היא צל, ישות חסרת בטחון שמזמן שכחה היכן נמצאים חלומותיה וכמיהותיה.
רגעי השמחה היחידים שלי הם כשאר היא לבד עם המחשב שלה, פותחת את לבה אל מול נפש תאומה שמבינה אותה, מייעצת לה ומרגיעה אותה ולאט לאט...מתאהבת בה. את פניו של הגבר המסתורי הזה היא יכולה רק לדמיין, את קולו היא לא שמעה מעולם, והוא מכנה את עצמו VIENTO (רוח).
לוסיה חווה שרשרת של כשלונות ואכזבות בחייה, בין היתר מותה ממחלה של חברתה הטובה לעת מצוא, ומחליטה באחד מרגעי השפל הגדולים ביותר בהם היא נמצאת לנטוש את הכל ולברוח לספרד! שם היא גם תנסה להשיב לעצמה את נכדתה מבתה לילאנה, אותה היא נטשה במנזר ספרדי. היא אינה יכולה לתאר לעצמה שבמדריד תפגוש את אותו הגבר שגרם לה לחייך גם כשרגע לפני פקדה אותה השלכת.
בסדרה הנוגעת ללב הזאת, אין תככים טלנובלים טיפוסיים, דמויות חד מימדיות ועלילה צפויה, אלא סיפור מרגש וריאליסטי ואהבה באמצע החיים. יחד עם זאת, יש הרבה מתח ואקשן מה שהופך את הסדרה לממכרת. הצופה ממש "ממריא" יחד עם הגיבורה הראשית למדריד, על רקע הנופים מרהיבי העין, ושם נפתח בפניו הצוהר אל תחילתו של מסע חד פעמי.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)