שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

תודה לינה

תודה לינה Flowers_1
פורסם לפני 4087 ימים     מאת asole     אין תגובות    

הנה מה שהצלחתי לברר עד כה על שתי הראשונות (האחרונה כבר נסקרה כאן בהרחבה ויש ספיישל של טאקו בוי).

זהות אבודה (שם קצת בעייתי לדעתי כי היה סרט כזה עם מאט דיימון, מה רע בפניה של אנליה?)

זו סדרה של טלמונדו שמתרחשת בלוס אנג'לס(!) לפי ויקי זו אחת הסדרות היותר מצליחות של הרשת והיא משלבת בתוכה סיינס פיקשן (!), מאוד לא שגרתי בעולם הטלנובלות, למרות שהיו כמה אסונבלות שהייתי מתייגת אותם כמדע בידיוני.

העלילה: מכילה ספויילרים להתחלת הסדרה, אז מי שמקפיד שלא להחשף עדיף שידלג על הקטע הזה.

Spoiler_17 Spoiler_16 Spoiler_17

אנה לוסיה, המכונה אנליה, היא סוכנת חשאית של המשטרה שתפקידה להפליל מאפיוזו בכיר בשם ריקי מונטנה ולשם כך היא מתחזה לחשפנית במועדון החביב עליו. ריקי דנן מתאהב באנליה ומכניס אותה לעיניינים אבל כשהוא רואה אותה משוחחת יום אחד עם אחד מעמיתיה במשטרה הוא מתחיל לחשוד בה ולכן הוא מטיל עליה לרצוח אשת עסקים עשירה בשם מרגריטה. אנליה מתכוונת לזייף את החיסול וחוטפת את מרגריטה במכוניתה, אבל למרגריטה עצמה יש משאלת מוות כי היא גילתה שבעלה האהוב דניאל בוגד בה עם בת דודתה שרה (שקשורה לריקי ולחיסול) ובצר לה פנתה לנחמת האלכוהול. כך, שתויה ומיואשת, היא גורמת לתאונה שבה היא, אנליה והמכונית נוסקות מעבר לצוק משל היו תלמה ולואיז...
להתפוצצות עד רק מדען מטורף בשם דוקטור ארמנו ריביירה, ומשום מה הוא לא קורא למשטרה או לאמבולנס, יש לו תוכניות אחרות...

Spoiler_17 Spoiler_16 Spoiler_17

קאסט:

אנליה - אליזבת גוטיירז (אישתו לשעבר של ויליאם לוי ואם בנו)
מרגריטה - גבי אספינו (לונה ב"לונה")
דניאל - מרטין קראפן ("הכל או כלום", "הכל או כלום", "למדי אותי לאהוב" ו"קח אותי רודריגו")
ריקי - גבריאל פורס (דניאל השני ב"האסירה")
שרה - מריצה רודריגז (קריסטל ב"לוסיה שלי")
כרמן (דודה של שרה) - זולי מונטרו (אדאליידה ב"הזר", רוסליה ב"האסירה")
אולגה (אמה של מרגריטה) - אלוז פרזה (גרסיאלה ב"אני אניטה", טרזה ב"סוד של אהבה")
מיגל (אחיה של מרגריטה) - אלחנדרו צאבן (רוני ב"האסירה")
דוקטור ארמנדו - דניאל לוגו (רודולפו מ"האסירה", ממש פגישת מחזור יש פה).

אין שטוחות בגן עדן

כאן אני קצת בבעיה, כי אני לא יודעת באיזו גרסה של הטלנובלה מדובר. הסדרה המקורית היא קולומביאנית מבית קראקול וברור שהייתי רוצה לקבל אותה. היא מבוססת על ספרו של העיתונאי גוסאבו בוליבר שמבוסס בעצמו על סיפור אמיתי ובמרכזה קמילה, נערה עניה שיש לה אובססיה להגדיל את החזה שלה, ומכיוון שהיא עניה, הופכת לזונה כדי להגשים את חלומה. לטלנובלה הזו היו אחוזי שיא של רייטינג בקולומביה, זו הייתה הסדרה הכי נצפת שם עם כמעט 6.9 מיליון צופים!!! ב-NBC כרגע עובדים על גרסה אמריקנית לסדרה ויש גם גרסה של טלמונדו עם RTI. נראה לי שנקבל את טלמונדו... Smiley_Ermm
והבנתי שהגרסה הזו נחשבת לגרועה. באסה! עוד משהו מוזר, לפי ויקי לסדרה הקולומביאנית יש 23 פרקים ואילו לטלמונדו יש 173! הבדל "קטן" של 150 פרקים...

תוקן על ידי asole 13/7/2009 17:42

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1406)