שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

מילתה של אשה - שיפור משמעותי בעלילה

סמיילי_מנורהמילתה של אשה - שיפור משמעותי בעלילה
פורסם לפני 3771 ימים     מאת tako boy     סה"כ תגובות: 28     תגובה אחרונה לפני: 3762 ימים

יש ממש שיפור משמעותי בעלילה. נדמה כאילו הענינים מתחילים לזרום

אני לא בקצב של "פלטינה" אלא צופה בסדרה ב"יס מקס".
כרגע אני בפרקים שהבנות חזרו מסקסטס וונסה מקבלת את המכתב מתמרה לגבי בנה חורחה.

עכשיו יש לי שאלות לאנחליקה או למי שצופה בסדרה-
1. איך תמרה מכירה ארואלה? ראיתי שיש ביניהם שיתוף פעולה פורה ואף רומו, שמישהו יסביר לי איך זה קרה?
2. כיצד היא יודעת שחורחה הוא בנה של ונסה ?
3. כיצד היא עלתה על עקבותיו? ראיתי שהיא בקשר איתו על מה ולמה?

לצערי המידע הזה נחסך ממני כנראה בגלל שאני מעביר מידי פעם קטעים לא מעניינים (אני בדרך כלל לא עושה זאת אך בסדרה הזאת היו עד כה כמה קטעים מפוהקים) אז כנראה שבמהלך ההרצה הרצתי בתום לב גם את הקטעים החשובים :-)

ללא ספק יש שיפור, "מילה של אשה" היא מסוג הסדרות שצריך כלפיהן המון המון מסירות, סבלנות ואורך רוח, אי אפשר לחפף. העלילה מתפתחת בקצב משלה- לאט אבל בטוח

וזה רק אני או שהסיפור מזכיר במקצת את "ויקטוריה"?
אשה נשואה שמגלה שבעלה בוגד בה עם צעירה ממנה, מתגרשת ממנו ומוצאת נחמה בגבר אחר (אמנם לא צעיר) ויש באמצע שני ילדים, וקשת חברות שתומכות בה ברגעים הקשים וגם עוברות אפיזודות דרמטיות במהלך חייהן.

אגב- הסיפור על בתה של ונסה, קלרה מרגש אותי מאד. הנערה הולכת לאיבוד וקוראת לעזרה, היא מתחילה לפתח תסמינים של שנאה עצמית ודימוי עצמי ירוד, מענין אותי מאוד כיצד זה יתפתח.

עוד דבר מרגש- כשהבנות היו בסקסטקס הם ראיינו 2 נשים "אמיתיות" שפתחו עסק משגשג לטורטיות. מדובר באם ובת. הבת לאחר שעברה תאונה קטלנית התגרשה מבעלה ונאלצה לגדל את ילדיה לבד. היא החליטה כנגד כל הסיכויים לפתוח עסק והיום בזכות הצעד שעשתה היא ממנת לבתה את הלימודים וחיה בכבוד. זה היה סיפור אותנטי ונוגע ללב

ליבי עם ונסה המקסימה שמתמודדת בגאונות ובחוזק למרגלות הקשיים בחייה!

הסדרה מעוררת השראה ובעיקר מאד מציאותית

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1719)