שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

דונה ברברה - שבוע חדש

דונה ברברה - שבוע חדשכתר
פורסם לפני 3543 ימים     מאת SUNRIZE165     סה"כ תגובות: 47     תגובה אחרונה לפני: 3541 ימים

תגידו שלא התרגשתם מהידיעה שברבריטה בהריון?לחיים2
אישית,אפילו הזלתי דמעה כשראיתי אותה כ'כ נרגשת ומאושרת,איך נישקה לדר' אריאס כשבישר לה שהיא בהריון. איזה תזמון,פשוט מושלם. להלהלה
הלוואי שההריון הזה ייטיב עימה ויסתיים בצורה טובה, אני כ'כ מעריכה את האישה הזאת על אומץ ליבה ועל נחישותה וחוכמתה- אשת חיל.

סנטוס יכול רק להתפוצץ מרוב כעס, הוא ומריסלה המחליאים.
גונסלו סלואוגה השווה הגיע בדיוק בזמן, אולי עכשיו הוא יצליח לממש את משאלת ליבו ויכבוש את מריסלה הפרינססה.

לא ברור לי מה הפליאה הגדולה של כל מי ששומע שברברה בהריון מסנטוס,
אפשר לחשוב שהקשר שלהם היה סודי. הרי כולם ידעו שהם זוג וכל היום והלילה מבלים במיטהלבבות
אדון סנטוס הנכבד שכח איך היה מת עליה ומתחנן שתשאר עוד קצת במיטתו ואיך היה מביט בה בהערצה ואהבה.
אהבתי את הקונטרה שהיא נתנה למריסלה,שבאה אליה כדי לאמת את עניין ההריון.
למרות שלא הסכמתי עם התנהגותה כאם בתחילת צפייתי, אני חושבת שעכשיו מריסלה ראויה לגנאי ומצא חן בעיניי איך גונסלו שאל אותה,כשנשארו לבד, אם זה לא נראה לה גועלי שהיא שוכבת עם הגבר שהיה המאהב של אמא שלה. אכן ,גם בעיניי זה גועלי מאוד וגם אם היא אוהבת אותו,לא הייתה צריכה להסכים לקשר המעוות הזה.פטישבראש

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)