שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

מיתות משונות מטלנובלות שונות

Skull מיתות משונות מטלנובלות שונות Skull
פורסם לפני 3771 ימים     מאת asole     סה"כ תגובות: 38     תגובה אחרונה לפני: 3770 ימים

Skull_B_1

האמת שרוב הטלנובלות שראיתי לא היו כל כך יצירתיות בעיניני מוות, אבל הבה ננסה ואתם כמובן מוזמנים להוסיף:

מוות מרעב בכליאה בתיבת אורז - "המלך סאן" כמובן, הנסיך סאדו נחשד על לא עוול בכפו בבגידה באביו המלך וזה ציווה להכניס אותו לתיבת אורז שם יתפגר לו בנחת מרעב ומצמא. אל זה אומרים בקוריאנית - אה יינה משפוחה.

מוות בהרעלה - צורת ההריגה הנפוצה ב"היהלום שבכתר" והאמת שהיא נראית לי הכי הומנית שיש, מה גם שהרעל פועל מיד וכך היסוריים הם מינימליים. העינויים שחשודים עוברים לפני זה, לעומת זאת, לא הכי הומניים, אבל זה מה יש.

טביעה בביצה - פרננדו המנוול מ"תשוקת הניצים" זכה למוות הנאה אך הדביק הזה. נדמה לי שגם שותפתו דינורה אם כי קודם לכן הכיש אותה נחש ובאורח פלא לא מת ישר אחר כן. לדינורה עצמה הייתה דרך מקורית להפטר מאנשים: היא קברה אותם חיים באדמה.

המחצות למוות על ידי שור זועם - כך מתה דבורה המרשעת מ"למדי אותי לאהוב" לאחר שניסתה לשסות את השור בביתם התינוקת של אלחנדו ודיאנה.

מוות בשריפה - מלסיאדס הרשע מאותה הסדרה נרצח כך על ידי דבורה.

מוות בהתפוצצות - חאירו והטרולית השכורה דומינגה ב"מחר ולתמיד".

מוות בהתחשמלות - נאזרה המלכה רצחה שני אנשים בסדרה "הגורל שלה", את בעלה ז'ה קרלוס היא דחפה מהמדרגות הלוליניות שבביתם וכשסירב למות משבירת מפרקת והחל לחוש בליבו (הוא היה חולה לב) היא פשוט זרקה את כל הכדורים לביוב. זה היה רצח לא מתוכנן, בפעם הבאה היא הייתה יותר יצירתית כאשר הזמינה את ז'ילמר נהג המונית שסחט אותה לחכות לה בבריכה הקטנה שבחדר המלון ואז הטילה לאותה בריכה ונטילטור פועל. היא ניסתה לרצוח את ביתה החורגת קלאודיה פעמיים ללא הצלחה, פעם בעזרת מספרים ופעם בעזרת כרית (חניקה). מהמדרגות הלולייניות שמהם נפל ז'ה קרלוס נהרגה גם דז'נני, אבל הפעם נאזה לא התכוונה להרוג אותה. נאזרה עצמה בחרה למות כשהיא קופצת מגשר לעיני איזבל, הילדה שגידלה כביתה לאחר שחטפה אותה מאימה האמיתית, ולעיני דו קרמו, האם הביולוגית של איזבל ועוד כמה בני לוויה וצופים. נאזרה, כשחקנית דרמטית אמיתית, היה פשוט זקוקה לצופים לגראנד פיאנלה שלה.

מוות בשיני תנינים - אאל"ט, באסונובלה הידועה לשמצה "לוסיה שלי" הגיבורה הרעה הראשית סיימה את הקריירה שלה כמנה העיקרית בסעודה של כמה תנינים.

לדונה ברברה היו כמה הברקות אביל עדיף שהצופים האדוקים של הסדרה יכתבו עליהם...

תוקן על ידי asole 14/8/2009 22:11

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0620)