שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

מחר ולתמיד

מחר ולתמידמצבירוח
פורסם לפני 3534 ימים     מאת SUNRIZE165     סה"כ תגובות: 8     תגובה אחרונה לפני: 3533 ימים

שבוע טוב ומבורך לכולם,
היום יצא לי לצפות בפרקי השבוע של "מחר ולתמיד".
רוב הזמן היה די משעמם,השיחות הארוכות של פרננדה ואדוארדו,שהולכים סחור סחור ומתישים עד שמגיעים לעיקר, העיוורון והטימטום של גונסלו שלא קולט מיהי אישתו האהובה ואפילו מוכן להחמיר עם ילדיו כדי שהיא תהיה מרוצה,האהבליות של אאורורה שלקח לה שעות עד שפתחה את הדלת לסנטיאגו המקסים.
ברברה ממשיכה לאיים על ליליאנה ודווקא עכשיו מרטינה לא לצידה.
ומה עושה אדוארדו למענה,למה הוא לא דואג למצוא מחליפה למרטינה ומשאירה את ליליאנה ללא הגנה?

פריסילה נתקעה בביתו של ולדימיר הטמבל,בדיוק כשהתחילה לדמם ולרוע המזל גם פגשה את דמיאן,שאיים לגלות לאניבל על האבא האמיתי של הילד,אם היא תספר למישהו איפה הוא נמצא.

פרננדה מנחשת שהאישה שעליה סיפרה לה אריקה,שפרנקו מאוהב בה,זאת כנראה היא וגם רואים עד כמה היא לחוצה כשאריקה מדברת עליו.
אם היו שואלים אותי,הרי שאפשר היה לסכם את כל הפרקים האלה לפרק אחד,תמציתי ומעניין,
במקום כל הברברת הזאת חסרת עניין.
הדמות האהובה עלי ביותר בסדרה היא הכומר, איש כ'כ חביב ונעים לדעתי
ואיך שמחתי כשהצליח להבריח את שני הרוצחים ששלח אליו ארטמיו ברבו!
אגב,היום ראיתי סופסוף את פניו של הרשע,תקנו אותי אם אני טועה,לי הוא נראה אותו שחקן שמשחק את גונסלו,באיפור וקול שונים.
קיצר,טלנובלה די מתישה ולא זורמת,מה אתם אומרים?

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0156)