שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

MARS

MARS Smiley_Love_B
פורסם לפני 3662 ימים     מאת יוליה     אין תגובות    

MARS היא סדרה טאיוונית בת 21 פרקים ששודרה בשנת 2004.
לפי ויקיפדיה היא זכתה לרייטינג גבוה והייתה אחת הסדרות הכי פופולאריות באותה השנה.

עלילה: Han Qi Luo (Barbie Xu),an extremely shy art student went to the same college as Chen Ling (Vic Zhou),a popular play boy. By chance one day they met at a park when CL asked HQL for direction to a hospital to visit his friend who was injured in a bike racing incident. Hurriedly HQL drew him a map, unknowing that she was drawing on the back of one of her sketches. She ran off before he could thank her. He then noticed the sketch of a mother holding a baby and was touched. In school HQL was sexually harrassed by a teacher and CL came to her rescue. They began to grow fond of each other but each of them had a secret past that needed to be addressed and overcome before they could accept and love one another freely.

לקוח מויקיפדיה.

התקציר הזה הוא ממש ללא ספויילרים, ולכן אני נמענעת לכתוב בעצמי. זה מתקצר לכם את הפרק הראשון פחות או יותר וזהו.
זו לא דרמת בצפר פשוטה וילדותית, זו סדרת דרמה לכל דבר.
וזה מה שאהבתי בה- דרמה. לא עוד קומדיה טאיוונית מפגרת עם דמויות משנה לא קשורות.
יש פה כמובן קטעים מצחיקים וחמודים, אך העלילה מלאה בטוויסטים מפתיעים, דיאלוגים מעוררי מחשבה וגם הצצה לעולם של האופנועים.
הדמויות אינן שטחיות, וכל דמות מסתירה מאחוריה הרבה יותר ממה שאתם חושבים, ובכל פרק נגלה בפנינו עוד פרט לגבי העבר של הדמויות.
אני רק אציין שזו לא טרגדיה. Smiley_Fancy

הסדרה מבוססת על מנגה[קומיקס יפני] שאני קראתי, והולכת לגמרי לפי המנגה.
אתם מכירים שלפעמים הסרט יותר טוב מהספר? ובכן במקרה הזה "הסרט והספר" שווים. שניהם מדהימים, מפתיעים ומרתקים.

המשחק בדרמה יותר ממשכנע, הוא אמיתי ובאמת נוגע ללב.
השחקנים עשו לדעתי עבודה נהדרת והייתה כימיה בין הזוג הראשי.
ולמען האמת כמעט כל הסצנות כוללות את הזוג הראשי וזה מה שמאוד מצא חן בעייני, שהטאיוונים לא דחפו דמויות משנה שתופסות יותר מדי זמן ופשוט מעיקות.
כל פרק הוא 45 דקות פלוס מינוס, מתוקתק אך לא תמציתי, נותנים לכל סצנה את הזמן הדרוש.

לכל המבוגרים פה, תנו צ'אנס לדרמה, ואל תשפטו לפי הפרקים הראשונים ואל תטעו לחשוב שזו סתם, עוד דרמת בית ספר.

השחקנים:
Vic Zhou as Chen Ling- מקסים... אני מאוד אוהבת אותו לבבות . יש בו משהו יפה, והמשחק שלו מצויין והוא השחקן הטאיווני האהוב עלי.
תמונה-
Barbie Xu as Han Qi Luo - מאוד אהבתי אותה, ותראו עד כמה התפקיד מתאים לה.
היא וויק-

ואת שאר השחקנים תוכלו לראות בסדרה.

איפה לראות:
mysoju.com
באתר VEOH, צריך קודם להוריד פלייר מסויים, שם הפרקים שאתם מורידים הולכים ואז אפשר לצפות בפרקים דרך האתר או דרך הנגן שיש לכן במחשב.
ואני מניחה שישנם אתרים שאפשר גם מהם להוריד, אני התנסתי רק באלו.
כל מי שמעוניין בתרגום לפרק הראשון מוזמן לפנות אלי בהודעה פרטית.

כמה תמונות:

סיקור ראשון שלי, מקווה שיצא סביר סמיילי_מגלגל

צפייה נעימה :]

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)