שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

הכל למען קרלוטה- הסאגה ממשיכה (en nombre del amor)

הכל למען קרלוטה- הסאגה ממשיכה (en nombre del amor)
פורסם לפני 3647 ימים     מאת nirdelanoche     סה"כ תגובות: 3     תגובה אחרונה לפני: 3646 ימים

פרקים משובחים. הפשע הבא של קרלוטה הוא מאוד מורכב, חכם, ערמומי, ובעיקר מרושע. אבל ראשית נסקור מה היה לנו עד עכשיו:

שתי אחיות לבית אספינוסה דה לוס מונטרוס. האחת חלשה וכנועה (מקרנה) והשנייה מוגזמת, דתית, וכופה על אחותה חיים קשים. אה, וזה שקוראים לה קרלוטה זה בונוס אדיר. קרלוטה מתחילה את הטלנובלה בתור אישה קשה מאוד. שתיהן מקבלות ל"שמירה" את פלומה- דאז ילדונת מסכנונת מפונקת. כאשר הוריה של פלומה הולכים לעולמם קרלוטה רואה בפלומה את הגורם העיקרי למותו של אחיה האהוב (סוג של סטייה? זאת לעולם לא נדע שכן זנחו את זה בטרם עת). קרלוטה רוצחת את הכלב של פלומה, ובכך שוברת את פלומה סופית. למזלה הלא ממש מזל, לפלומה יש את מקרנה שמגנה על פלומה וכן המשרתת רופי.

כעבור 20 שנה הילדה גדלה להיות נערה צנועה, מתוקה, ובעיקר שחקנית גרועה בשם אליסון ללוז. אבל כאן באה הישועה מכיוונה של רומינה (אלטאיר חראבו המצויינת), חברתה של פלומה ללימודים אבל בעיקר- הניגוד הגדול שלה. כשרומינה הייתה ילדה אביה נטש אותה ולכן היא פיתחה תסמינים של ילדה מפונקת שיודעת מה היא רוצה. אולם, למרבה ההפתעה שלי, רומינה וקרלוטה המרושעות כל אחת בדרכה לא משתפות פעולה ואף מתעבות זו את זו.

עוד רגע לפני העלילה העיקרית בפרקים האלה קרלוטה מספיקה להתעלל בפלומה בכל ייסוריה באהבה הראשונה (אין ספק שלאהוב מישהו כשהדודה שלך רושפת על הכתף שלך... איי איי.) לבסוף קרלוטה מחליטה לרגע להשתנות ולהפוך לזיקית טובת לב..... מבלי שכולם יידעו היא מרעילה את השתייה של איניאקי הצעיר המסכן. ואם לא די בכך- הוא מת בדיוק ביום החתונה שלו עם פלומה.

נעבור הלאה קצת. אני מעדיף לשכוח את כל העלילה של דיאנה המעצבנת והמגוחכת. רפאל ואורלנדו מחזרים אחרי קמילה- מבחינתי לא משנה מי מהם יישאר איתה בסוף כי אני מחבב את שניהם.

בפרקים של השבוע התגלה עוד חלק בעלילה- מקרנה אספינוסה דה לוס מונטרוס היא לא דודתה של פלומה- אלא אמה. האמת שהקטע הזה היה ידוע לי כבר מההתחלה (תודה לויקפדיה...) אבל בכל אופן- הגילוי לצד הפשע הבא של קרלוטה- שקרים בולטים והסתת הדוקטור כנגד מקרנה המסכנה. שני הדברים היו יכולים להיפתר אילו מקרנה & הדוקטור היו מדברים אבל כמובן שמקרנה מחכה בבית והרופא חושב על מה שקרלוטה סיפרה לו- כמובן שאלו שקרים שנועדו לעשות את מקרנה הרעה של הסיפור.

בצר לו, אביו הטיפש של איניאקי, אלונסו, מתחיל לחשוד במשהו. נטליה ופלומה מתקרבות עוד קצת בצעד ואנחליקה ממשיכה לעודד את אהרון שעוזר לפלומה- האם העזרה שלו תועיל במשהו? וגם קיבלנו דמות חדשה- סנדרה, חברתה החדשה של ליליאנה. נראה לי שליליאנה נדלקה על הבן דוד של סנדרה.

קצרצרים:
-טוב שהשבוע רומינה לא סיימה במיטה של הרמן. משום מה זה תמיד קורה.
- אמיליאנו כל כך פרווה. משהו במשחק שלו חלש לטעמי. כנ"ל אליסון ללוז הגרועה.
- אלטאיר חארבו בהחלט מעבירה את דמותה של רומינה בצורה מדהימה.
- גם היא וגם לאורה פלורס שתיהן נראות רע בלי איפור. אם ובת של ממש :)

אז זהו. עוד 60 פרקים לפרק מסויים ועוד 20 פרקים לעוד משהו מפתיע שיקרה שישנה את כל הטלנובלה כולה.

ושום מילה על הסצינה הארוכה של קריסטובל מספר איך הגיע לכמורה. זה לא מעניין.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)