שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

הכל בשביל אהבה - פשוט מקסים!

הכל בשביל אהבה - פשוט מקסים!
פורסם לפני 3659 ימים     מאת tako boy     סה"כ תגובות: 7     תגובה אחרונה לפני: 3659 ימים

היי לכולם

אני מוכרח לומר שמאז "האמת הסמויה" לא הייתה סדרה שתפסה אותי כל-כך כמו זאת.
הכל שם פשוט נורא מעניין! אפילו דמויות המשנה והעלילה מועברת בצורה מאוד יחודית. ואני חייב לציין את משחקה הנפלא של לאורה פלורס שרק תורמת לסדרה בנוכחותה האצילית.
הפרקים של השבוע היו יותר ממדהימים ומוטיב "הכינו את הממחטות" שלט היטב ברקע. המפגש בין מקרנה לכריסטובל היה מרגש במיוחד, והשיר שהתנגן ברקע של לאורה פאוסיני רק הוסיף לאווירת הריגוש והדרמה. מה שאני אוהב בסדרה, זה שלכל זוג יש שיר משלו-
פלומה ואיניאקי, קמילה ורפאל, קמילה ומנהל חנות הכסף, ועכשיו גם של מקרנה וכריסטובל - שהוא שיר מקסים בעיני.

לחברת הפורום אנחליקה, ראיתי עכשיו את השרשור משבוע שעבר לסדרה, ואני חייב להתייחס לדבריך :-)
כשאת אומרת שהמראה של קרלוטה לא אמין כי היא נועלת מגפיים אופנתיות ומתאפרת בגוונים סגלגלים - אז ככה:
הדת הנוצרית , שלא כמו הדת היהודית היא דת מוחצנת- ואפשר לראות את זה ברמת הכי פשוטה כשנכנסים לבית התפילה שלהם - לכנסיה- הכל תמיד נוצץ ומרשים ומפואר בשונה מהדת היהודית להבדיל אלף הבדלות. וזה מה שמביא אותי לומר- שלא כמו היהודים, הנוצרים אם הם מתלבשים אופנתי לא ניתן להסיק מסקנות לגבי הסטאטוס הדתי שלהם. שוב, בשונה מהיהדות והנצרות שאם אשה מתלבשת בצורה אופנתית ומערבית זה כבר ערובה לחוסר מידת הדתיות שבה.
היהודים והמוסלמים מאוד מסגירים את בית התפילה שלהם בהופעתם - עניו, צנוע וחסר כל אמירת התפארות. שלא כמו הנוצרים.
דבר שני- עוד מנהג שנהוג בנצרות בהקשר להחצנה ולהתפארות - במהלך טקס האשכבה למת נהוג לסרק ולאפר את המת כדי שיראה כמה שיותר טוב. ולכן ניתן להשליך למה כשקרלוטה מאופרת בצבעוניות זה לא מוריד ממידת הדתיות שלה - שוב, היא לא יהודיה אדוקה אלא נוצריה אדוקה מה גם וגווני הכחול למינהם בהם היא מתמרחת מאוד מזוהים עם ליין הגוטיקה של הסדרה :)
והנה- עובדה שאמרת שאינס נראית יותר אמינה ותראי מה קרה? השבוע התברר שבעברה היא הייתה זמרת בארים עלובה :)))) שזה באמת היה שוק לגלות, בכלל כל ההחלפת זהות עם דיאנה מאוד מעניין.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)