שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

הכישוף - פרק ראשון

Cherry הכישוף - פרק ראשון Cherry
פורסם לפני 3649 ימים     מאת asole     סה"כ תגובות: 58     תגובה אחרונה לפני: 3645 ימים

אני מודה שההתחלה נראתה לי מגוחכת, כמו פרודיה על טלנובלות נושנות. בהתחלה היו לנו זוג קשישים בשדה פרחים שהצהירו על אהבתם הנצחית. כמה רומנטי. אחר כך האישה, לבושה בצורה מוזרה עם סרט של קראטיסטים על הראש, ישבה עם איזה קשיש אחר, מסתבר שבעלה, וסיפרה לו שהיא בהריון. הוא קפץ ואמר שזה בלתי אפשרי, מסקנה הגיונית משום שאשתו נראית כאילו מזמן עברה את גיל הבלות, אבל לא, היא בהריון מגבר אחר! מאז שרה אימנו לא היה נס כזה. עוברים לסצנה הבאה ושני הקשישונים, בחולצות שחמסו מזמרי החתונות הקבועים של אולמי בון טון, רבים בניהם על אהבתה של הקשישה הקראטיסטית. אז הקשישון בחולצה האדומה מסתלק בזעם ומסתבר שהוא ואישתו עזבו לברצלונה. בינתיים רואים שגם לקשישון עם החולצה המבריקה יש אישה בלונדינית, גם היא כבר לא פרגיה, למרות שהיא לבושה כאחרונת הבובולינות, והיא לא מצליחה להיכנס להריון.

אנחנו פוגשים שוב את צמד האוהבים הצעירים של החיים כעבור 6 שנים. הקשישון הזועם בעל החולצה האדומה כבר מת וגם הבובולינה הקשישה, לא לפני שילדה בן. אנטוניו, הקשישון עם החולצה הלבנה משכבר, וויקטוריה, הקשישה שזנחה את סרט השיער עבור פאה ברונטית ארוכה, נפגשים ובלהט הפגישה הראשונית ישר נופלים זה לזרועות זו, והופלה למיטה. אכן, יש סקס בגיל הזהב. יש גם ילדים. ברונו ורקל בן השש הם בניה של ויקטוריה מהרומן האסור לאנטוניו ולאנטוניו יש ילד בן שנתיים, אלחנדרו, מאשתו המנוחה. ויקטוריה ואנטוניו מחליטים להתחתן. משום מה, הם מחליטים לא לספר לילדים את האמת כי "הילדים מאןד קשורים לסמואל" (הבעל המת של ויקטוריה. חשבון פשוט: ברונו ורקל בני 6. ויקטוריה אומרת שעברו שנתיים מאז מות אביהם. עד כמה זיכרון של אב שמת שהיו בגיל 4 יכול להיות חזק? עדיין, ויקטוריה ממשיכה להתייחס לסמואל כמי שגידל אותם גם אחר כך, למרות שקשה לי להאמין יש להם יותר מזיכרון או שניים עמום שלו). ברונו מתנגד לנישואים וויקטוריה משדלת אותו ומסבירה לו שהם עניים ואילו אנטוניו עשיר וכך יהיו להם חיים טובים. אח! אין כמו אהבת אמת! (לכסף).

שנים עוברות והקשישונים שלנו עדיין בחיים חייתם, אלא שלאנטוניו יש רגל שבורה וגם נשבר לו מברונו. ראינו קודם שברונו התכשיט לא מתייחס יפה לאחיו, עכשיו למדנו שהוא גם תלמיד גרוע שסולק מהאוניברסיטה ובא רק כדי להציק לאחיו. אנחנו זוכים להציץ גם בברונו. באמת משונה לראות גבר בן 40 באוניברסיטה, מה יש לומר? לא פלא שהוא לא מוצא שם את מקומו. אנטוניו מחליט לסלק את ברונו מהצוואה, הוא ווויקטוריה מתווכחים והוא מת בתאונה מוזרה. אלחנדרו יורש הכל, למורת רוחו של ברונו העצבן והמריר, אך הוא מחליט להיות אח טוב ולהמשיך לתמוך באחיו ואחותו. כולם מדברים על הירושה ולא נראה שלאף אחד אכפת מהמנוח.

ואז סוף סוף הגנו להווה! באמת סוף סוף. נשבר לי מהקטע שבסדרות מקסיקניות שחקנים מבוגרים מגלמים את עצמם בצעירותם עם לבוש מגוחך וטונה של איפור שגורם להם להראות פחות אמיתיים מבובות השעווה במוזיאון השעווה של ג'אבלייה.

ומה בהווה? ויליאם לוי חתיך, ברונו ואחותו נראים מבוגרים ממנו לא ב-4 שנים אלא לפחות בארבע-עשרה וויקטוריה הקשישונית עדיין מעצבנת. אנחנו פוגשים גם את מריה חוסה ואחותה. האחות היא היחידה בפרק שנראית כמו אדם אמיתי, כלומר - כמו בחורה רגילה בגילה. מריה חוסה לעומת זאת היא הבחורה המושלמת, בתולה תמה המפרנסת את אביה השיכור ואת אחותה הסטודנטית וכל זאת כשהיא לבושה בשמלה שגרמה לי להתגעגע לגרדרובה של פרננדה אליסלדה והזכירה לי את התלבושות של זמרות הליווי הקרואטיות באירוויזיון 1981.

אני מקווה שהעסק הולך להשתפר בקרוב. אני זוכרת שגם ב"מחר ולתמיד" האקספוזיציה הייתה די איומה, אז לכן אני אתן צ'אנס לפרקים הבאים, אבל האמת שמהמפיקה של "הזר" ציפיתי ליותר.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)