שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

התרשמות חיובית

התרשמות חיובית Smiley_Happy
פורסם לפני 3590 ימים     מאת iDana     אין תגובות    

בסה"כ הסדרה מעניינת ומשלבת בהצלחה בין הומור, דרמה ואקשן, אבל משום מה היא עדיין לא הצליחה לייצר אצלי את אפקט ההתמכרות והתחושה שאני חייבת לצפות בפרק הבא. ואולי זה דווקא נחמד לקחת [לשם שינוי] סדרה באיזי Smiley_Rambo

הפייבוריט שלי בסדרה בינתיים הוא גיל דונג - אני אוהבת את השחקן קאנג ג'י הוואן עוד מ"קפיטל סקנדל" לב_עיניים, ולדעתי הוא ליהוק מצוין לתפקיד הזה - הוא מביא אליו הומור, רגישות ובעיקר אמינות וטבעיות [אגב, לפי דרמהויקי לסדרה לוהקו בהתחלה שחקנים ראשיים אחרים שפרשו שבועיים לפני הצילומים המתוכננים - ג'ו ג'י הון כוכב "הנסיכה" היה אמור לגלם את גיל דונג, ו-Jo Hyun Jae שלינה בוודאי מכירה היטב היה אמור לגלם את הנסיך... לפחות במקרה של קאנג ג'י הוואן אני חושבת שזו החלפה מוצלחת Karma_1].

אחרי "מלכת השלג" פיתחתי אנטי כלפי סונג יורי, אבל עכשיו יש לי חוויה מתקנת - גם אם היא לא מדהימה אותי בכישורי המשחק שלה, הדמות של יי-נוק די מתאימה לה. זו דמות שיש בה אלמנטים קומיים וקצת הגזמה, וזה מתלבש עליה לא רע [אגב, האחיות הונג שאחראיות לתסריט, שיבחו את היכולת שלה והגנו עליה באתר הסדרה בעקבות ביקורת שהושמעה על המשחק שלה].

מבחינתי דווקא הנסיך לא כ"כ משכנע בינתיים. הוא קצת חד מימדי ולא מגלה בינתיים עושר הבעתי... אני מקווה שזה ישתנה בהמשך. הוא גם נראה ילדון בהשוואה ליי-נוק, כמו אחיה הקטן [עוד יש לו סימני חצ'קונים וגם איפור העיניים שלו מוגזם בעיניי], וקשה לי לדמיין איזושהי זוגיות פוטנציאלית בין השניים.

ואתמול ראיתי את הסרט Rough Cut שהוא כמו מבצע "שניים במחיר אחד" לב_קורץ מככבים בו סו ג'י סוב וקאנג ג'י הוואן שנראים שריריים מתמיד לב_עיניים הסרט היה לי קצת מוזר, אבל לפחות אחרי הצפייה הבנתי למה הוא נקרא גם A movie is a movie [שם שנשמע לי מטופש להפליא לפני שצפיתי בסרט, אבל נראה לי שעכשיו אני מבינה את כוונת המשורר...].

ואולי כדאי לנו להעביר את הרשמים הבאים על הסדרה לשרשור האסייתי? לב_מאושר

תוקן על ידי iDana 16/1/2010 20:5

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)