שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

לגבי הונג גיל דונג ( לפרק האחרון)

לגבי הונג גיל דונג (Spoiler_05 לפרק האחרון)
פורסם לפני 3559 ימים     מאת iDana     אין תגובות    

אני חושבת שבגדול הסדרה מהנה למדי וכתובה טוב Smiley_Happy יש רומנטיקה, הומור והתייחסות מושחזת ומעניינת לכל מיני ענייני פוליטיקה, מנהיגות ומאזני כוחות (שיכולים להיות רלוונטיים גם לימינו). גם רוב השחקנים עושים עבודה טובה לטעמי - קאנג ג'י הוואן מצוין, סונג יורי הפתיעה אותי לטובה (אחרי שבכלל לא אהבתי אותה ב"מלכת השלג"), ורוב שחקני המשנה השתלבו יפה. מודה שלא כ"כ התרשמתי מהמשחק של ג'אנג גון סוק (שכבש הרבה לבבות בסדרה הזו וב"You're beautiful") - בלא מעט סצנות הרגשתי שהוא מדקלם את השורות ולא מעבר לזה.

הסוף של הסדרה נחשב לשנוי במחלוקת. האם הוא טוב או רע? תלוי איך מסתכלים על זה... בעיניי הפרק האחרון היה הפרק הכי מעניין ומרגש בסדרה, אבל הוא רחוק מאוד מלהיות הפי אנד, ומעלה כמה שאלות פילוסופיות שנוגעות גם לזמן שאנחנו חיים בו.

תרשי לי לצטט את הבלוג של Dramabeans בסיקור הפרק האחרון:
"וואו. ככל שאני חושבת יותר על הסיום של הונג גיל דונג, אני יותר אוהבת אותו... יהיו כאלה שיחלקו עליי, ואני מודה שהרושם הראשוני שלי היה מעורב. למרות שהוא לא עצוב או טרגי, הוא מתוק-מריר, ומעורבב עם משהו אינסופי ואפילו מלא תקווה... אז הפי אנד? לא לגמרי. אבל מספק? מבחינתי כן".

וכמו ששרה מ-Dramabeans מעידה, אני בטוחה שיש רבים שרואים את הסוף בצורה שונה לגמרי, והיו מכנים אותו הרבה יותר מריר ממתוק...

ממליצה לך לקרוא את הסקירה המצוינת של לינה:
http://forums.nana10.co.il/Message/MessageFullUTF8.asp?pid=48&MsgID=11421803

אגב, אני חיבבתי את הדמויות אבל לא כ"כ נקשרתי רגשית לאף אחת מהן, ולכן גם הייתי מוכנה לקבל כל התפתחות שהיא לגביהן, טובה או רעה. היה לי גם את ה"כישרון" המפוקפק לטעון בטעות את הכתוביות של פרק הספיישל במקום של הפרק האחרון - וכך בעצם קראתי כבר בשניות הראשונות של הפרק האחרון מה יקרה בסופו. כך שלא הייתי ממש מופתעת Smiley_Blush_A

הנה כמה תמונות חמודות מהספיישל (שלא צפיתי בו):

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1558)