שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

כל מה שרציתם לדעת על הסדרה "Snowman"

כל מה שרציתם לדעת על הסדרה "Snowman"VV2
פורסם לפני 3466 ימים     מאת MyGirl     אין תגובות    

מזמן לא עשיתי איזה סיכום לסדרה קוריאנית והיום סיימתי לצפות בסדרה שמאוד נהניתי ממנה אז מאוד מתחשק לי לכתוב עליה...אצבעלמעלה

לסדרה קוראים "איש השלג" ובאנגלית "Snowman". הסדרה שודרה בערוץ MBC בתחילת שנת 2003, מאחר ומדובר בסדרה ישנה לא הצלחתי למצוא את נתוני הרייטינג שלה.

העלילה:סרט

בפרקים הראשונים של הסדרה אנו פוגשים ביון-אוק, בחורה צעירה בת 17 שאיבדה את הוריה בתאונה טראגית בהיותה בת 8 בלבדOO, ומי שגידלה אותה כל השנים האלה היא אחותה הגדולה והמסורה יון-ג'ונג.
יון-אוק היא בחורה שובבהחחח ואימפולסיבית שברגע שהיא שומעת שאחותה הגדולה יון-ג'ונג רוצה להינשא לגבר איתו היא יצאה זמן מה היא נלחצת ומפחדת שאחותה תשכח ממנה ברגע שתיהייה לה משפחה משלה.מבויש
יון-אוק השובבה מעורבת בתגרה עם כמה בנותנבוטבראש ונלקחת לתחנת המשטרה, שם היא פוגשת בשוטר בשם פיל-סונג שעשה עליה רושם רע מהשניה הראשונה בה הכירה אותוטיפוס. מה שהיא לא תיארה לעצמה הוא שאותו שוטר הוא לא אחר מאשר בן הזוג של אחותה האהובה.oops
בעת שיון-אוק הייתה בתחנת המשטרה היא פגשה בבחור בשם סונג-ג'ון שיצא להגנתהכפיים וביקש מהשוטר לחקור טוב יותר את התגרה שפרצה בינה לבין יתר הבנות.
יון-אוק כאמור בכלל לא התלהבה מהבן זוג של אחותה הגדולה ובהתחלה לא רצתה שאחותה תינשא לולא אבל בסופו של דבר היא נתנה להם את בירכתה ופיל-סונג הפך להיות בעיניה של יון-אוק מהשוטר המעצבן לגיס הכי טוב שיש.VV
הבעיה היא שיון-אוק התחילה לראות בפיל-סונג יותר מסתם בעלה של אחותהפליאה, מה שהופך את העלילה להרבה יותר סבוכה ודרמטית.שבור
זהו סיפור על אהבה אסורה, אהבה מסובכת ומאוד לא שגרתית.הלם

(האחות הגדולה נישאת לשוטר אחרי שקיבלה את אישור האחות הקטנה)

דעתי על הסדרה:להלהלה
כמו שכולם יודעים, אני מעדיפה לצפו בסדרות עם תרגום לספרדית. אך הסדרה הזאת לא תורגמה לספרדית ובכל זאת החלטתי לצפות בה עם תרגום באנגלית מכיוון שאני מאוד אוהבת את 4 השחקנים המרכזיים בעלילה.לבבות
כוכבת הסדרה היא השחקנית המצויינת גונג יו-ג'ין שכיכבה בסדרות "תודה", "שלום מורתי" ועוד...(כיום היא מככבת ב"פסטה").
השחקן הראשי הוא ג'ו ג'ה-יון שכיכב גם בסדרה הטובה "New Heart".
השחקנים המשניים הם רועיקי המדהים ואו יון-סו אותה ראיתי ב"ג'ומונג" וב"La Dolce Vita".
בזכות ארבעת השחקנים האלה החלטתי לצפות בסדרה בלי לדעת בכלל מה היא העלילה ואני שמחה שהימרתי על הסדרה הזאת כי מאוד נהניתי ממנה והייתי מאוד סקרנית לדעת איך היא תסתיים.PP
הנושא של הסדרה הוא נושא בכלל לא קל: בחורה שמתאהבת בבעלה של אחותהכוכבים...היו רגעים בסדרה שהיה לי קשה לסמפט את הדמות הראשיתממ, לעומת זאת היו רגעים שמאוד ריחמתי עליהביי-בוכה. ככל שהפרקים התקדמו כך שיניתי את דעתי על הדמויות ועל ממה שהייתי רוצה שיקרה.פליאה
דבר נוסף שמאוד אהבתי בסדרה הזאת הוא הפס קול!!!VV2 ללא ספק, זהו פס הקול שהכי הפתיע אותי ומייד תבינו גם למה!!!מצחקק
בפרקים הראשונים הושמעה מן נעימה שמאוד הזכירה לי שיר בעבריתMusic_3 אבל מאחר ויש לא מעט נעימות שדומות זו לזו לא ייחסתי לכך חשיבות.
כעבור מספר פרקים במהלך סצינה מעניינת שוב התחילה לה אותה המנגינה ואז לפתע שמעו גם את קולה של הזמרת ופשוט לא יכולתי להאמין למה ששמעתי! הזמרת שרה בעברית!!!ROFL אני מודה שנאלצתי לצפות בסצינה מספר פעמים בשביל להצליח להיתרכז בה כי המילים בעברית שנשמעו בשיר הוציאו אותי מהריכוז.
למרבה ההפתעה, השיר הושמע כמעט בכל פרק ולא רק בפרק אחד בלבד...אח"כ גיליתי שהוא השיר מספר אחד בפס הקול של הסדרה. הזמרת היא אישתר והשיר הוא "חורשת האקליפטוס". Whistle
תנסו לתאר לעצמכם סצינה בסדרה קוריאנית שברקע מושמע שיר בעברית!מתפקע

לא מצאתי פרקים און ליין אז הנה רק השיר בביצוע אישתר בדיוק איך שהוא נשמע בסדרה:

לסיכום, הצפייה ב"Snowman" הייתה חוויה מאוד מהנה!מאוהבכפיים הן מבחינת השחקנים המקסימים, הן מבחינת העלילה המעניינת והכל כך לא שגרתית והן מבחינת פס הקול היוצא דופן שהפליא אותי בכל פרק מחדש.
המלצה

הנה תמונה של יון-אוק ובעלה של אחותה הגדולה:

והנה רועיקי המדהים:

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)