שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

ביקורת טלנובלה - "האדונית"

ביקורת טלנובלה - "האדונית"
פורסם לפני 3365 ימים     מאת guest04     אין תגובות    

אני צופה בגרסת הdvd של הסדרה המקורית וזו פשוט סדרה גרועה ביותר (בחיים לא הייתי שורד בגרסה המלאה). אין כל מסתורין / עלילה מקורית / מתח בסדרה הזו. כל הסדרה מבוססת על שקרים ואי הבנות, שזה הסוג הגרוע ביותר של הטלנובלות.
הרעים ממציאים סיפורים על הטובים, הטובים מאמינים לזה מבלי לברר את האמת האחד עם השני, הם רבים לא מוכנים לדבר זה עם זה, אחרי כמה זמן מגלים שזה לא היה נכון, רוצים לחזור אחד לשני, אבל אז בדיוק (איזו הפתעה) הם תופסים את השני בסיטואציה שגורמת להם לחשוב שהוא כבר המשיך הלאה / תמיד בגד בהם / וואטאבר.
אני לא מבין למה בחרו לעשות חידוש דווקא לסידרה הזו? אין לה כל ייחוד וכל חידוש.

צפיתי מעט בחידוש עם לוסרו וקולונגה, ולא התרשמתי יותר מדי, בפרק הראשון ללוסרו נתפסו שרירי הפנים מרוב שהיא מחייכת חיוך צבוע ומעצבן ובכלל כל הדמויות הן סטריאוטיפיות ושטוחות, מתי כבר ייעבור הז'אנר הזה של הטלנובלות מן העולם? הוא לא שייך לשנות ה90?
(אני יודע שלא מעט ייתלהמו עליי עכשיו, אבל בתכל'ס זה יהיה רק בגלל קולונגה, תודו באמת שאם במקום קולונגה, היה משחק אדוארדו יאנז, לא הייתם מפסיקים לרדת על הסדרה הזו).

דוגמה טובה לטלנובלה שכן מכילה המון קלישאות טלנובליות אבל עושה זו בצורה מוצלחת היא "הכל בשביל האהבה". למרות הקלישאות (וזוג שחקנים ראשיים עלובים) ההפקה מיוחדת במינה והעלילה כתובה היטב, עם דמויות עגולות ומעניינות (לא כולן אבל מספיק מהן).

לסיכום, באופן אישי אני לא ממליץ על הסדרה המקורית, וכפי שנושבות הרוחות כרגע, גם החידוש לא נראה מבטיח (מלבד צוות השחקנים המרשים (לא כולל אנה מרטין :-) ), למרות שלדעתי הזיווג של לוסרו וקולנגה לא מוצלח, ולוסרו לא כל כך אמינה בתור צעירה בשנות ה-30 (גם לא קולונגה, אבל לא משנה)).

ובנושא אחר, בקרוב צפויה לעלות במקסיקו חידוש לסדרה שקרים (לדעתי מיצינו עם העלילה הזו כבר), אשר יופק ע"י קרלוס מורנו, המפיק של "הכל בשביל האהבה" וייכתב ע"י צוות הכותבים של "הכל בשביל האהבה". למרות המיאוס מהעלילה, שווה לתת לזה צ'אנס לאור הסדרה המוצלחת שהם הפיקו יחדיו.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)