שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

"מחפשים את אליסה"

Clouds"מחפשים את אליסה"CloudsTV
פורסם לפני 1592 ימים     מאת MyGirl     סה"כ תגובות: 36     תגובה אחרונה לפני: 1568 ימים

אני יודעת שאני חוזרת על המשפט הזה מידי סוף שבוע אבל גם הפעם אני חייבת לציין שהיו אחלה של פרקים שעברו לי ממש מהר ואפילו הצטערתי מאוד שהפרק השלישי הגיע לסיומו...ביי-בוכה

הטלנובלה הזאת מלאה בהפתעות ובאירועים בלתי צפויים...הפעם יש לנו חשוד חדש!הלם
מסתבר שחוויאר שיקר לכולם והוא לא סתם החליט לחזור לצ'ילה מניו יורק בגלל געגועים...המשטרה גילתה פרט מעניין מאוד...חוויאר למעשה גורש מארה"ב אחרי שהלשינו עליו שהוא שוהה בלתי חוקי בארה"ב.דגלאדום מסתבר שבן הזוג של חוויאר גילה שהוא בגד בו בניו יורק עם איגנסיו (כן, הוא שכב עם בעלה של חברתו הטובה ביותר בזמן שזה שהה בחו"להלם), אז אותו בן זוג שהרגיש נבגד החליט להסגיר את חוויאר למשטרה. זאת הסיבה גם שחוויאר לא רצה לספר על הגירוש...איך הוא היה מסביר את זה לאוליביה?מבויש אני בינתיים מאמינה לגרסה הזאת של חוויאר ואני לא חושבת שיש קשר בינו לבין היעלמות אליסה. למרות שאני חייבת לציין שכשהראו את תמונתו הוא הזכיר לי מעט את הקלסתרון של החשוד בחטיפה.

קונסואלו התחילה לחשוף צד מאוד לא נחמד ובוגדני אצלהטיפוס...היא החליטה לספר לברונו על הרומן בין ריימונדו וחואניטה על מנת שברונו יוכל לסחוט את ריימונדו ובכך להכריחו להחזיר אותו לפרויקט...איך קונסואלו מסוגלת לעשות דבר כזה לאחיה??? ואיך בלי שום בעיה היא נשבעה בילדיה שהיא לא הייתה זאת שסיפרה לברונו על חואניטה? איזו מן אמא איומה היא?כועס2 קשה לי להבין את אופיה של קונסואלו...למה היא כל כך אובססיבית כלפי רצונה שברונו יחזור אליה ולא יסיים את נישואיהם? הרי ברונו לא באמת מעניין אותה! היא בעצמה שוב חזרה לזרועותיו של ניקולס. ברונו דווקא דיבר על כך שהיא פועלת בצורה כזאת בגלל אמה...מעניין מה מסתתר מאחורי הסיפור של קונסואלו ואמה...פעם ראשונה שטרחו להזכיר את אמם של קונסואלו, ריימונדו ואוליביה.

ריימונדו שנסחט ע"י ברונו החליט שהוא לא מוכן להיות קורבן לסחיטה וסיפר בעצמו לפרנסיסקה ההמומה על הבגידה שלו!!!SS זה פשוט לא יאומן שהוא העדיף לסכן את נישואיו במקום לפתור בדרך אחרת את בעיותיו עם ברונו...אין ספק שהאגו שלו חשוב לו יותר מכל דבר אחר. כל פעם מתגלה אצלו עוד צד מכוער...איזה דמות לא סימפטית!חולה
פרן מן הסתם לקחה קשה את הגילוי, אבל לאו דווקא סיבת הבגידה היא שהטרידה אותה אלא העובדה שאליסה ידעה על ריימונדו וחואניטה. הטריד אותה המחשבה שבתה סבלה בשקט אחרי שגילתה על חואניטה ועל כך היא לא מוכנה לסלוח לריימונדו וכבר הודיעה לו שעם שובה של אליסה הם יתגרשו.שבור

למחרת היום פרנסיסקה שאלה את קמילו אם הוא ידע שריימונדו בוגד בה ובנוסף גם באה אליו בטענות שהסתיר ממנה את האמת. אח"כ היא התקשרה אליו ונפגשה איתו בביתו, שם היא התנצלה בפניו על טענותיה והשניים התנשקונשיקה2 ומהר מאוד עברו למיטה...העניין ביניהם התקדם הרבה יותר מהר ממה שחשבתי...אני מניחה שפרן רצתה להיות עם קמילו מכמה סיבות...גם מכיוון שהיא נמשכת אליו אבל גם מתוך רצון לנקום בריימונדו ולהשיב לו באותו המטבע...קמילו יוצא די מנוצל מכל העסק, לא? למרות שאני לא חושבת שהוא מתלונן על כך...מצחקק
אגב, אני רואה שבטלנובלה הזאת בכלל לא מפריעות להם סצינות העירום...הפעם זאת הייתה פרן שחשפה את גופה במקלחת.מבוגרים
כשפרן חזרה הביתה היא גילתה שהגיע לבית מכתב מאליסה שבו היא כותבת שהיא בסדר ומבקשת מאמה שתשמור על עצמה...המכתב היה נראה לי קצת משונה...הוא הגיע בדיוק אחרי שריימונדו סיפר לפרן על הבגידה שלו בה והמכתב התאים בדיוק לאירוע הזה כי זה היה נראה כאילו שאליסה מנחמת את אמה באמצעות המכתב...יכול להיות שבאמת מישהו שקרוב למשפחה נמצא בקשר עם אליסה וסיפר לה שפרן יודעת על חואניטה???חושב2
טוב, אבל לא חייב להיות שיש קשר הין הגילוי והמכתב...אולי זה סתם צירוף מקרים.
נראה שפרן נהנתה להיות עם קמילו כי למרות השעה המאוחרת היא הגיעה למשרדו ושם הם התנשקו אבל לא הספיקו לעשות שום דבר מעבר לכך כי השוטרת (אני כל פעם שוכחת את שמה...משהו שמתחיל באות פ...) הגיעה למשרד של קמילו ותפסה אותם על חם.cool2

התרחשות נוספת ומסעירה התרחשה בין איגנסיו וחוויאר...איגנסיו הגיע לביתו של חוויאר, נישק אותו והשניים שכבו!גאווה אחרי שאיגנסיו חזר הביתה חוויאר שלח לו הודעה לפיה הוא יחלום עליו בלילה...פשוט לא יאומן מה שאיגנסיו בעלה של אוליביה וחוויאר החבר הכי טוב של אוליביה מעוללים לה! מלחיץ אותי לחשוב על התגובה שתיהיה לה כשהיא תגלה את האמת המרה.כוכבים

אני כבר מחכה לפרקים הבאים!!!נשיקה

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר כרטיסים למופעים, הצגות ופסטיבלים Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0459)