שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

פאפי ריקי - פרקי השבוע,

פאפי ריקי - פרקי השבוע,
פורסם לפני 3453 ימים     מאת taly10     סה"כ תגובות: 6     תגובה אחרונה לפני: 3451 ימים

אני צופה בסידרה בהנאה רבה , הסיפור המרכזי , נהדר.
סיפורי המשנה, חלקם טובים חלקם הזויים.

אליסיה היא בתה של קטלינה כך הבנתי בהתחלה, אולם פרקי השבוע בילבלו אותי במעט.
מדוע קטלינה זוכרת תינוק ולא תינוקת ?, מדוע אימה של אליסיה נחשבת מתה ?
מזל שביס איימה על ריקרדו שתספר את האמת כך חזרתי אל נקודת הפתיחה,
אליסיה היא בתה של קטלינה .

חץ_שמאל קולומבה, כל כך קשה לי להתחבר אל דמותה , אני מניחה שזו השחקנית ולא הדמות, היא מגלמת את התפקיד כנבכית וזה מפריע לי מאד .
השבוע קולומבה פיתחה קצת אופי, עמדה על שלה, הבינה את טעותה ובכל זאת היא מעצבנת אותי.
אני משווה אותה לאורסולה שחווה משהו דומה ( הנסיון הזה להיות אישה מושלמת לעשות הכל נכון) ועדיין אורסולה מצטיירת בעיניי כאישה חזקה, דעתנית ואינטליגנטית, לעומתה קולומבה ממש סמרטוטה .

חץ_שמאל קטלינה, הבחורה הזו ממש שרוטה, שרוטה ? יותר נכון חרוטה עמוק , מי ירצה אישה כזאת כאימא לבתו ? היא חבילה של צרות .

חץ_שמאל סבתא ביס, קצת מוזר שהיא כה רגישה לאליסיה ובאותה נשימה כה אדישה לקטלינה, מבחינה פסיכולוגית לא כל כך מתיישב עם המציאות, או שאתה בעל אינטליגנציה ריגשית או שחסר לך זה לא עובד על פי לחיצת כפתור בלב/ראש , אני מוכנה לקבל זאת רק בגלל גילה, יש אנשים שמנסים לתקן טעויות כאשר הם מתבגרים .
אין ספק שמערכת היחסים בין הסבתא לנכדה מזכיר את סיפור הביצה והתרנגולת , מה בא קודם ?
האם קטלינה נולדה שרוטה וגדלה כבלתי נסבלת או שהסבתא התייחסה אליה כל כך רע שהיא נהפכה לכזאת כדי להגן על נפשה.

דמות שתפסה אותי,
חץ_שמאל טרינדד , האישה הזאת מייצגת מגזר גדול של נשים שיכולות להצליח אבל מוותרות על קרירה בשביל הילדים והבית, ואת עבודות הבית מי מעריך ?
כמה שהיא נהנת לצאת מהבית, להתלבש, להיות עצמאית, כמה שזה חשוב .

סצנות שאהבתי,
חץ_שמאל אליסיה באמבטיה, צועקת לאביה מעבר לדלת שיורד לה דם והוא מבין שהיא קיבלה מחזור. נלחץ, אבל מצליח לאלתר תשובה מרגיעה ,כמה שחסרה לו עכשיו אישה זו בטח המחשבה הראשונה שעברה בראשו.
בסוף אליסיה יוצאת עם שריטה מדממת במרפק חחח..., סצינה נפלאה !

חץ_שמאל מריה פס מחליטה לעזור לטרינדד לקבל עבודה כשזו מקבלת מקלחת מים צוננים כתגובה מבעלה , סולידריות נשית היא קראה לזה , אהבתי.

נקודות חלשות,
חץ_שמאל הבגדים, מזעזעים .
מדד הגברים השווים שואף לאפס אם הגבר החתיך של הסידרה שהבחורות רודפות אחריו הוא אחד שנקרא אודיסס (או משהו כזה), זה חתיך זה ? וויזמיר סמיילי_קורץ.

וואוו אני התברברתי,
טלי.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)