שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

קצת על פאפי ריקי.

קצת על פאפי ריקי.
פורסם לפני 3368 ימים     מאת taly10     סה"כ תגובות: 8     תגובה אחרונה לפני: 3365 ימים

בכל פעם שאני עומדת לנטוש את הסידרה הזאת מגיעות להן סצינות כובשות ומשובחות אשר מדביקות אותי שוב למסך.

לפעמים נדמה לי ששני תסריטאים כתבו את הסידרה הזאת וכדי לקדם את החלש והלא כישרוני במיוחד, שיבצו את התסריט שלו במשובח.
כל סיפורי האוטובוס ,ולנטין,החיפוש אחרי האבא של לוצ'ין, אולגה מיה,לולה, חנרו מה זה ? כל כך טפשי, כל כך מפגר ... אין מילים .
וואלה צ'ילה הבנו שהבנות אצלכם מתקדמות,פמניסטיות ונועזות אבל ראבק זה לא אומר שהן צריכות להתקרצץ על כל זוג מכנסיים גבריות בשטח, יאק , זה פשוט לא אמין,לא מעניין וממש אבל ממש לא מוסיף איכות לסידרה ולצ'לה.
אני גם לא משתגעת על כך שחלק מהאימהות חיות את חייהן כאילו אין להן ילדים לגדל ואין דאגות, אימא בשלט רחוק, לא טבעי בכלל.

ועכשיו אחרי שהוצאתי קיטור הגיע הזמן להתייחס לאיכות שכן קיימת בסידרה הזאת.

חץ_שמאל ריקרדו ואליסיה , איזו כימיה יש בינהם , איזה תענוג לצפות בסצינות שלהם. אליסיה ילדה כה נבונה ויש לה מערכת יחסים כל כך טובה עם אביה.
בפרקים הללו היא עוזרת לאביה בכל הקשור לקולומבה, מייעצת לו איך לכבוש אותה (תתעלם ממנה זה ימשוך אותה אליך). השיחה שלו עימה על הבחורות שהיו בעברו בקפיטריה בבית ספר , איזו סצינה משגעת.הרצון של אליסיה להחזיר את קולומבה לביתם משכנע עד מאד, טבעי לילדה בגילה לרצות יציבות ומשפחתיות לאחר שנים של נידודים.
אהבתי גם את הסצינה שבה קולומבה החליטה להיות אישה משוחררת, מאהבת היא קראה לזה.פיתתה את ריקי וזרקה אותו מהמיטה בבוקר שלמחרת, נהדר.
עוד סצינה טובה, השיחה הקשה שהיתה בין קולומבה לריקרדו בבית החולים לאחר שבילה לילה במעצר ועוד עם מי, קטלינה.

חץ_שמאל הדמות של קטלינה עוברת מהפך עכשיו היא עם גרקו (הוא היחיד שנותן לה ביטחון , משפט מפתח אצלה אותו המשפט בדיוק אמרה לריקי בעבר).קצת קשה לי להאמין לשינוי שהיא עוברת אבל ברמת ההגיון זה אפשרי , קורה שאנשים מתבגרים ומתחרטים זה יכול גם להתאים לקו הבעייתי באישיות שלה, האובססיה לזכות באהבה של מישהו, שיהיה.

חץ_שמאל בלנקה, דמות מעצבת (בעיקר השחקנית מעצבנת). מחלקת עצות חינם לכל העולם, אני לא בטוחה שיש לה הזכות . אין ספק שהמשבר שחוותה בחייה עם אביה של קטלינה יכול לגרום זעזוע ולשנות התנהגות אבל זה לא אמור להיות על חשבון הילדים, היא כנראה היתה כזו בכל מקרה. לפחות בזכותה זכינו לעוד גבר שווה בסידרה, פלאביו , רק מה הוא מצא בה ?

חץ_שמאל הסיפור של אנטוניו ואורסולה אהוב עליי ביותר.
חץ_שמאל גם הסיפור של מריה פס ותומס ופרצוף תשעה באב, מעניין עד מאד.

והמלכה, טרינדד ...
איזו דמות משגעת . ההתפתחות שהיא עוברת מלבד העובדה שבנה הקטן, ההוא שדאגה שיחזור ללימודים נעלם מהסידרה ומאפשר לה בכך לחיות בלי מחוייבותיה האמהיות במידה ונתעלם מהפשלה התסריטאית הזאת, טריני היא מלכה מבחינתי.

טריני היא ההצבעה שלי בסקר.

טלי.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)