שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

פאפי ריקי.

פאפי ריקי.
פורסם לפני 3351 ימים     מאת taly10     סה"כ תגובות: 5     תגובה אחרונה לפני: 3350 ימים

קשה לי לכתוב על הסידרה. העלילה קצת מעייפת אותי.
לצערי החמצתי פרקים פה ושם ואפילו לא טרחתי להשלימם בשבת, הגעתי לשלב הכי בעייתי בסידרה, לא רוצה להפסיד אבל מחכה שכבר ייגמר.

החמצתי את חזרתה של קולומבה הביתה. לא מבינה מה האישה הזאת רוצה. לא עקבית בהתהנהלות
שלה בכלל.אני עדיין לא מצליחה לאהוב את דמותה.בעיניי היא אישה שמשחקת משחקים ועוטפת אותם בצידוקים וצדקנות ולכן מפסידה בגדול.בעיניי קולומבה עושה הכל לא נכון.
שאפו לקטלינה, איזו הופעה מרשימה בפתיחת המסעדה של אנטוניו וריקי. ממש הראתה לקולומבה מי המלכה האמיתית.כמו אמרה לה: "רוצה משחקים, יופי, בואי נשחק, אני טובה בזה".

הסיפור של בלנקה והאיידס מיותר בעיניי, אם כי אני חייבת לציין שקל יותר להבין את הסיבות להתנהלות של חייה.
הסיפור של גבו והוריו, תפס אותי בפרק האחרון. סצינה טובה מאד של השחקן הבא בטענות להוריו.

ריקרדו דמות מאד חזקה וטובה בעיניי. פתאום התגלה צידו האפל. נשארתי בסימן שאלה גדול. האם הוא גבר מכה? האם אלכוהוליסט? לא השלימו לי את הדמות עד הסוף לא ברור למה, מבזבזים כל כך הרבה זמן מסך על דמויות משנה טיפשיות, יכלו בקלות להעמיק בקווים האפלים של חייו. מן הסתם יש בו פן של איש מכור , לשליטה,אלכוהול,קטלינה. תלוי לאן הוא מנתב חולשה זו. בכל זאת אני מאד אוהבת את ריקי, דמות נהדרת.שחקן נהדר.

רכבת הרים הסידרה הזאת. סצינות נפלאות ואז נחיתה.

טלי.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)