שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

פאפי ריקי.

פאפי ריקי.
פורסם לפני 3363 ימים     מאת taly10     סה"כ תגובות: 2     תגובה אחרונה לפני: 3363 ימים

אני לוקחת את הסידרה הזאת למקום אחר לגמרי. ברור לי שהרב לא יסכימו איתי.
ובכל זאת זו דעתי.

אני לוקחת את הסידרה מנקודת מבטו של ריקי. מנקודת מבטו של הורה לילד.
ריקי בחר לגדל את בתו ועל כך מגיעה לו תפיחה על השכם. הוא הצדיק היחיד בכל הסיפור האומלל הזה. הוא בחר לגדל אותה למרות הקושי, למרות חולשותיו, למרות שנאלץ לחיות במנוסה ובשקר. הוא הקריב חייו למענה.
נכון, הוא לא גבר רגיל. יש לו מגרעות. הוא בעל נטיות להתמכרות (אלכוהול,קטה, סיגריות, אולי מעט אלים )זו גם הסיבה לתגובה האמוציונלית כלפיי קולומבה והשימוש שלה באליסיה (לטענתו).
ולמרות הכל את הנטייה הזאת הוא ניתב למקום הטוב ביותר. לגידול בתו. את אליסיה הוא מגדל עם כל הלב ואף יותר.את חייו הוא בנה סביב הצרכים שלה וסביב הרצון שלו להעניק לה את החיים הטובים והמוגנים ביותר.
ברור לי שהוא לא מושלם ושיש לו נקודות חולשה כי אחרת לא יכול היה לחיות עם קטה. זה מתחבר יופי ובהגיון לזוגיות הזאת (בניגוד מוחלט אגב, לגרקו וקטלינה). ועדיין אני בעדו לגמרי. לג מ ר י. (דמותו נהדרת בעיניי וחורחה זבלאטה שחקן נפלא).

לצערי אין לי מילים בעד קולומבה. למרות היותה קורבן של הנסיבות. היא בעיקר קורבן של עצמה ואשיותה. לו תמכה בריקי בזמן שנזקק לתמיכה באמת, חייה (כנראה) היו שונים. אבל היא בחרה להיות יפת נפש ובכך איבדה את אהדתי לדמותה. אני מוצאת עצמי מחבבת את דמותה בפרקים הללו ןמבינה אותה, אבל אני עדיין חושבת שהיא אשמה במצבה. כל הנסיונות לקשור בין שני הסיפורים (קטה וקולובה וההריון) הוא פתטי מבחינתי. זה ניסיון לברוח מאחריות.

גם קטלינה לא מקבלת ממני אהדה בסיפור הזה. על טעויות משלמים והיא צריכה לשלם בגדול. כל ניסיון שלה להאשים את ריקרדו הוא עלוב. אגב אני כלל לא מקבלת את השינוי שהיא עוברת הוא לא אמין בעיניי (לו היתה עוברת טיפול פסיכולוגי , אז כן).

התגובה של אליסיה כל כך אנושית, אמינה והגיונית בעיניי. ילדה מדהימה. הכעס שלה על אביה כה מובן וברור. היא שופטת אותו בעיניי ילד. וילדים בדרך כלל כפויי טובה עם הוריהם בצעירותם ורק כאשר הם הופכים הורים בעצמם, הם מבינים עד כמה.

לו הסידרה הזו היתה מתחילה בניסיון הנואש של ריקרדו להגיע אל בתו,ברצון שלו לגדלה, בקשיים שבגידול תינוק , במאבקים היומיומיים שלהם. כנראה שדמותו היתה מתקבלת ומצטיירת אחרת.

הייתי שמחה לו קיצרו קצת את סיפורי המשנה המיותרים. הסיפור של גבו נפלא בעיניי. הסיפור של פס , תומאס והאישה הנוספת אידיוטי בעיניי, ממש ביגמיה . על אולגה מיה וחנרו ולולה בכלל אין לי משהו איטלגנטי לכתוב.
אני אוהבת את טריני, מאד. דמותו של גרקו מצליחה להרשים אותי . נקודת מינוס. עם כל התוארים שיש עליו איך במקום להאמין למיליון תשובות שקיבל בקשר להימצאותה של קטה בבית כן או לא (באותו ערב שברחה לחוף הים עם ריקי)הוא לא בודק האם האופנוע שלה בחניית הבית, כל כך פשוט (אני מיד יודעת עם חזרתי הביתה מי בבית בזכות זה סמיילי_קורץ), סורי, הוא פשוט התגלה כאידיוט בסצינה הזו (והוא לא אשם זו סתם פשלה תסריטאית).
אני מאד אוהבת את הסיפור של אורסולה ואנטוניו.

קראתי תקצירים (סקרנית שכמוני) ואני יודעת את הצפוי. אכזרי וכואב מבחינת הדמות של ריקרדו. לא מגיע לו.

טלי.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)