שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

פאפי ריקי.

פאפי ריקי.
פורסם לפני 3309 ימים     מאת taly10     סה"כ תגובות: 8     תגובה אחרונה לפני: 3307 ימים

הפרקים של התאונה שעברו קטה ואליסיה היו נפלאים.
סצנות נפלאות של ריקרדו הדואג לבתו .. מילים לא יכולות לתאר את עוצמת הסצינות הללו.
כתמיד חורחה זבאלטה פשוט נפלא ! אני מאד אוהבת את השחקן הזה.
מזה זמן רב שלא צפיתי בפלאש באק של זיכרונות כה טוב, כה מתאים וכה עוצמתי בסידרה.
כל כך הרבה פעמים משתמשים בזכרונות כדי למחזר והלאריך את הסידרה אבל פה זה היה פשוט במקום.
הסצינה שבה ריקרדו ישן על הספסל בבית חולים, דמעות זולגות מעיניו והוא נזכר באליסיה , מדהים !
גם המשפט שאמר לגרקו, אני לא אפרד מאליסיה כי אם תמות אני אמות איתה.צמרמורת עברה בגופי. נפלא, נפלא.
הסצינות שלו מעל מיטתה בבית החולים , מצמרר. כל כך קל להפוך סצינות כאלה לקיטש אבל פה הכל היה מושלם.

לא חושבת שנתקלתי בכימיה כל כך משכנעת וכל כך טובה בין אב ובת בסרט או סידרה , זה הייחוד של הסידרה הזאת ומי שפיספס אותה בגלל השטויות המרובות שהוסיפו בתסריט ולא הצליח לראות עצים מרב יער, פשוט הפסיד.

כמה נקודות שהפריעו לי.
החלום של בלנקה והחרדה שתקפה אותה בזמן שקטה עברה את התאונה. בתור אימא שחיה רחוק מבתה ונתנה לה לעבור את תלאות החיים מבלי להרגיש אותה לא תתחיל להרגיש פתאום. ממש לא שיכנעה אותי הסצינה הזאת והיתה קיטשית להחריד.

קשה לי עם זה שקטה כל כך מזיקה לבתה ובכל זאת מתעקשת להיות אחראית עליה. אימא אמיתית לא שותה בירה ועולה על אופנוע ונוסעת בגשם, אימא אמיתית רוצה שבתה תהיה במיטה בחדר מחומם.
אימא אמיתית רוצה שבתה תחיה בשלווה, תנהל חיי שיגרה ולא תחשף לסבתא גוססת ועל סף מוות בגיל כה צעיר במקום להיות בבית ספר ולשחק בבובות.

אני צופה בסידרה ובכל מה שריקי עובר. בכל הסבל שלו אני מאשימה את קולומבה, לא מסוגלת לסלוח לדמות שלה. אולי גם התסריטאי ובגלל זה סופה טראגי.
אני לגמרי בעד ריקי למרות הכל ואף על פי כן.

טלי.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)