שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

סיטי הול 1-5

Hot סיטי הול 1-5 Hot
פורסם לפני 3339 ימים     מאת asole     סה"כ תגובות: 110     תגובה אחרונה לפני: 3213 ימים

שמעו, אני כל כך נהנית מהסדרה שרק בא לי להמשיך ולצפות... אבל פרק 5 הוא זמן טוב להרים קצת את הראש מעל המים מפני שהוא סוגר תהליך שעובר על הגיבורה הראשית... ואיזו גיבורה ראשית! מאז יוסף הפקיד הנצחי ממחלקת המים לא קמה עוד גיבורה כה נערצת לשירות הציבורי העירוני!

גם אני בעד מי-רה!

שין מי-רה (קים סו אה הזכורה לכולנה כסאמסונה) היא בהחלט גיבורה יוצאת דופן, אם התרגלנו לסינדרלות ענוות או לוונדר-וומניות נועזות הרי שמי-רה לא פעם מתנהגת הן כסינדרלה, הן כאחיות הרעות, כוונדר וומן וכקינג קונג, הכינוי שלו זכתה מהגיבור הראשי של הסדרה. בדרך כלל הבחורות המתחנחנות, אלו שמדברות בקול מתקתק וילדותי הן ה"רעות" של הדרמה, אבל מי-רה היא עשר בחורות בגוף אחד, היא גם טובת לב ואלטרואיסטית, גם אינטרסנטית, חזקה, גם קלולס, גם צינית וגם נאיבית ואיכשהו פיצול האישיות הזה פשוט עובד. היא גם פדחנית מהמעלה הראשונה, לא זוכרת גיבורה שגרמה לי כל כך הרבה להסמיק בשבילה, אבל למי-רה לא אכפת, היא שועטת קדימה בין פדיחה לפדיחה, כדבריה למתמודדת בתחרות היופי ששואלת אותה איך היא לא מתה מבושה - "זה בגלל שאת עדיין צעירה, את השיעור שלומד [אדם] צעיר על מבוכה אי אפשר לקנות בכסף". נראה כאילו לא אכפת לה איך היא נראית, העיקר שרואים אותה יותר מאשר צל חולף שמגיש ספלי קפה. לא ברור גם עד כמה המודעות של מי-רה מגעת, לעיתים נראה שהיא מאמינה בהתפארויות שהיא מייצרת, לפעמים היא נראית מפוקחת לחלוטין.

מי-רה

קצת רקע: מי-רה היא בחורה רווקה בת 36 שחיה עם אימה ועובדת כפקידה כבר 7 שנים בעיריה בלי להתקדם בסולם הדרגות, בעיריה היא בעיקר מכינה קפה (מעולה) לכולם. חוץ מזה יש לה אינספור עבודות זמניות אחרות וחברת האשראי יושבת לה על הגב בגלל חובות שהשאיר אחריו האקס שלה.

הגיבור הראשי, ג'ו-גוק, הוא גם לא בדיוק הגיבור האולטימטיבי, קודם כל, הוא נראה כמו הנבל האולטימטיבי יותר מאשר כגיבור, שנית, הוא גם מתנהג ככה.
ג'ו-גוק הוא פוליטיקאי עולה, בן טיפוחיו של ביבי (לא נתניהו, ר"ת של Big Brother), האיש החזק בשלטון שפועל מאחורי הקלעים, כנראה שהקשר בינהם יותר חזק ממה שנראה לעין, לפי הפלאשבק שראינו מילדותו של ג'ו-גוק, יש מצב שהוא אביו. ג'ו-גוק הוא אופורטוניסט קלאסי שחולם להיות נשיא קוריאה, הוא הצליח (בזכות עצמו או העוצמה של ביבי, לא ידוע) לעלות במהירות בסולם הפוליטי אבל ביבי שולח אותו כנגד רצונו לשמש סגן ראש עיר בעיר הסתמית אינג'ו, בשביל ג'ו-גוק זה לא סתם ארץ גזרה פוליטית נידחת וקרתנית, יש לו סיבה נוספת להתרחק מהמקום - זו עיר מולדתו. בהמשך ביבי מטיל עליו להעיף את ראש העיריה הקיים של אינג'ו ולהציב במקומו מישהו "משלהם".

ג'ו-גוק

ג'ו-גוק וביבי

ג'ו-גוק עם העוזר שלו הא סו-אין

ג'ו-גוק רואה לראשונה את מי-רה במתנ"ס המקומי בכפר שלה (שהוא חלק מהעיר) אבל הם לראשונה נפגשים פנים אל מול פנים בעיריה, כמי-רה מגישה לו ולעוזר (החמוד!!!) שלו קפה בהתחנחנות אחרי שדקה קודם השמיצה אותו באוזניה הקולגה שלה, כמו כל הנשים בסביבה היא לראשונה נופלת בקסמיו, לטענתה בגלל שהוא שיבח את הקפה שלה... המפגש השני שלה איתו הוא בביתו, שם היא היא מחלטרת כמדביקת הטפטים וכצבעית ומשאירה על ג'ו-גוק רושם שונה לחלוטין ממה שביקשה להשאיר בפגישתם הראשונה. מכאן ואליו מתפתחת בינהם מערכת יחסים סוערת של דחיה והזדקקות הדדית, מי-רה זקורה לג'ו-גוק כדי שיכניס אותה לתחרות מלכת הגפילטע המקומית שראש העיר הטיל עליו לנהל כי היא מבוגרת מידי לפי התקנון, הוא זקוק לה כדי שתזיז עיניינים אחרי שהמנהל לי נטש זמנית את המערכה כי הוא אולי פוליטיקאי ממולח אבל מנהלן עצל וחסר יוזמה ואילו מי-רה היא ספידי גונזאלס של המנהל הציבורי.

מי-רה וג'ו-גוק, פגישה ראשונה

מי-רה וג'ו-גוק, פגישה שניה

מנהל הלשכה לי ג'ון-היוק (לי היונג צ'ול, מוכר לנו כסו-שף מ"פסטה") הוא הדמות ההופכית לג'ו-גוק, הוא חרוץ, הוא עניו, הוא ישר והוא לא שאפתן. למרבה הצער הוא גם לא רווק (ג'ו-גוק הוא כנראה גרוש פלוס ילד שגדל אצלו), הוא נשוי לחברת המועצה מין ז'ו-האווה הנכלולית, יד ימינו של ראש העיריה המושחת, אישה קרייריסטית, צבועה ושאפתנית. במהלך הסדרה מסתבר שגם לה יש פצע בנשמתה - היא עקרה ואינה יכולה להביא ילדים, אולי לכן הפנתה את כל מרצה לעבר הפוליטיקה המקומית. הבנתי שהיא גם בת לאיש עסקים עשיר מקומי.

המנהל לי

חברת המועצה מין

עוד דמויות:

ראש העיר - מושחת עד העצם ואינטרסנט עד הלבלב. לא נראה כמו איש חריף במיוחד בינתיים, תמונה אחת שווה אלף מילים אז קבלו אותו בתנוחת העבודה החביבה עליו:

ראש העיריה

ג'ונג בו-מי - החברה הכי טובה של מי-רה בעיריה, נראית כמו בחורה נחמדה וטובה, כנראה נשואה, יש לה ילדה.

בו-מי

הא סו-אין - יד ימינו של ג'ו-גוק, בחוק צעיר, חרוץ ויאמי לגמרי עם חוש הומור, נראה שהוא מחבב את הבוס שלו, יש לו יחסים טובים עם הבן של הבוס שקורא לו דוד.

סו-אין

גו גו-הי - ארוסתו העירונית של ג'ו-גוק, ביתו של איש עשיר מאוד ככל הנראה, בחורה יפה, מעודנת, אלגנטית, קרה, צבועה ומנותחת עד מאוד.

גו גו-הי

צ'ה האווה-יון - אימו של ג'ו-גוק שבאה עם הבן שלו להתגורר עימו בביתו באנג'ו, עוד קשה לרדת לטיבה, מה שבטוח זה שהיא לא סובלת את גו גו הי.

צ'ה האווה-יון

יש עוד, כמובן, אבל אלו העיקרים בינתיים.

העלילה בחמשת הפרקים הראשונים סובבת בעיקר סביב תחרות מיס בנדנגי, בנדנגי זה סוג של דג מלוח מקומי שעליו כנראה נשענת כלכלת העיר אינג'ו. חברת המועצה מין הוגה את רעיון התחרות כדי לצבור פופולריות בקרב ההמונים (היא מציעה בהתחלה לבנות גשר אבל ראש העיר מזכיר לה שהם הקימו כל כך הרבה גשרים למטרות כאלו שכבר לא רואים את המים בנהר) וכדי להשתמש בתקציב לתועלת אישית של ראש העיר ומקורביו. את מי-רה התחרות בהתחלה לא מעניינת אבל כשהיא שומעת שהפרס הוא 20 מיליון וון היא עושה הכל כדי להשתתף וכדי לזכות. ראש העיר מטיל על ג'ו-גוק את האחריות לתחרות למורת רוחו, ג'ו-גוק מנסה להפטר כמה שיותר מהנטל וזורק את כל העבודה לפתחו של המנהל לי המצפוני. המנהל לי וג'ו-גוק חולקים היסטוריה שעבור לי היא מאוד משמעותית ואילו ג'ו-גוק כלל לא זוכר אותו, אנחנו לא יודעים מה היה בינהם, לי הזכיר שהם חלקו לילה בלתי נשכח וככה זה נראה בדמיונה של מי-רה:

מי-רה מארגנת עבור ג'ו-גוק את התחרות כשהמנהל לי המעוצבן נוטש אותו כמה ימים לפני קיום התחרות ומנצלת את משאבי התחרות כדי לעזור לאישה זקנה שמגדלת את נכדתה בכך שאחת הפעילויות היא שיפוץ ביתה של אותה הקשישה. בגלל שלילה אחד היא הייתה עם ג'ו-גוק ועזרה לו להכין את סדר הזמנים והפעילויות ובלילה השני סיימה את השיפוץ (ביחד עם המנהל לי ואחד העסקנים מהכפר שלה, לא קלטתי את שמו ותפקידו) מי-רה מסולקת מהתחרות ע"י ג'ו-גוק כי עברה על חוקי התקנון, אבל כנראה שזה היה חלק מהתכנון שלו כי הוא מפעיל את שרת הפנים כדי שתתקשר לראש העיר ותתפעל ממי-רה ובכך לגרום לראש העיר להחזיר את מי-רה לתחרות ואף לגרום לה לזכות. ג'ו-גוק יודע שהתחרות מושחתת, בעזרת העוזר שלו הוא כבר למד על הרבה שחיתויות של ראש העיר, הוא ככל הנראה ידע שמי-רה, כשתזכה, לא תקבל את הכסף, חתימתה תתנוסס על הקבלה אבל מעשרים המיליון היא תראה רק מיליון אחד, השאר יילך לכיס אחר. השאלה היא כרגע מה התוכנית של גו-גוק, האם בהכירו את אופיה הלוחמני של מי-רה הוא סומך על כך שתקים שערוריה ובכך תשליח את האבן הראשונה שתפגע בראש העיר?

מי-רה זוכה בתחרות

לא רק ג'ו-גוק ידע שהתחרות מושחחתת, גם המנהל לי ידע על כך ובכל זאת ניסה לנהל את התחרות במקצועיות ואז התפטר, למגינת ליבה של אישתו השאפתנית. מי-רה שואלת אותו למה הוא לא התפטר לפני כן והוא אומר לה שהשחיתות הייתה מתבצעת איתו ובלעדיו, הוא העדיף לעשות זאת בעצמו ולא ללכלך מישהו אחר. מלך. לכן הוא גם לא רצה שמי-רה תזכה.

אם בהתחלה מי-רה נראתה כמי שמעדיפה לא לנקוט עמדה, המאורעות האחרונים שמו אותה במצב שהיא לא יכולה להתעלם מהשחיתות כי היא הגיעה גם אליה. בהתחלה היא קיבלה את הדין והבינה שהיא דגיגה בנדנגי קטנה בעולם של כרישים אך כנראה בעקבות ההתפטרות של המנהל לי היא החליטה לשחות נגד הזרם, מה שעולה לה באיבוד משרתה. האם זה חלק מהתוכנית הגדולה של ג'ו-גוק?

ג'ו-גוק צופה במי-רה הנפרדת מהמנהל לי המתפטר.

וסתם קטע שהצחיק אותי - מי-רה נפגשת עם חבריה במסבאה המקומית ומסבירה להם שגם אם הם לא משלמים מס הכנסה וארנונה (כמו אחת מחבריה שחיה עם ההורים) הם עדיין משלמים מיסים כי על כל דבר יש מע"מ, גם על הבירה שהם שותים, ומהכסף הזה מממנים את שירותי הבריאות, התחבורה, החינוך וכו'. אותה חברה תוהה בקול: אז בגלל שאני לא שותה מספיק החינוך דפוק?

ועוד קטע משעשע: מי-רה היא כאמור אישה רבת תעסוקות, כשגו-גוק מתקשר למדביק הטפטים - הוא מגיע אליה, כשהוא מתקשר לצבעי - הוא מגיע אליה, גם כשהוא מתקשר למספנה המקומית לשכור ספינה - הוא מגיע אליה והיא שואלת אותו - "לא התרגלת כבר?".

תוקן על ידי asole 23/2/2011 17:55

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.2813)