שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

soy tu duena - FINAL

Spoiler_05soy tu duena - FINAL
פורסם לפני 3263 ימים     מאת taly10     סה"כ תגובות: 43     תגובה אחרונה לפני: 3251 ימים

איוונה מתה ! המוות שלה ראוי, חשבתי עליך חואניטה אמיגתי (שבודאי סמיילי_כועס כעסת לך כאשר עמדו להם כולם וצפו בתלויה (הזכיר לי את הסצינה מהסרט הלהקה בה פיברקו בזוקה ודטנר את התאבדותם ).

חץ_שמאל הסיום שונה לגמרי מהמקור . איוונה המתאבדת לא זכתה לשום טכס והלוויה (גופתה נשרפה כמדומני), אהבתי שלא מרחו לנו את האבל עליה .

חץ_שמאל אהבתי מאד, את מערכת היחסים של ולנטינה וחוסה מיגל, את החיבוק שהיא חיבקה אותו כאשר סיפר לה מי אביו. הלכו עם גיל השחקנים ותובנותיה של הבגרות (אני מאד, מאד אוהבת את העמקת המקור בקשר שבינהם ושוב אחזור , גילם של השחקנים בריימיק מתאים הרבה יותר לסיפור מאשר גיל השחקנים במקור).
לסיכום הזוגיות של ולנטינה וחוסה מיגל, לסיכום הצמד פרננדו קולונגה ולוסרו . כימיה מושלמת בין השניים הללו שהוסיפה לעונג הרב שהיה לי ממילא בגלל הסיפור הרומנטי (רומנטי כמו שאני אוהבת).

חץ_שמאל אהבתי מאד, את העובדה שלא הפכו לקיטש את דמותה של לאונור. היא נשארה גאוותנית וחסרת לב . מערכת היחסים שלה עם בנה נשארה קרה כפי שהיתה . אהבתי מאד, מאד את שיחת ההבהרה שבינהם. הוא לא התמוסס אל מולה. הוא לא ויתר על הרגשות הקשים שיש לו כלפיה. הוא בעיקר כיבד אותה כי היא אימו ונתן לה צ'אנס להפסיק להיות לו לאבן נגף בחייו. אהבתי שהבטיחה לנסות להשתנות אל מול תמונת פדריקו ולא אל האל הרחום (שאפילו הוא עליה יתקשה לרחם).אהבתי את השיחה בינה לבין סבינו. כדי לא להפוך את הסצינה לקיטש הכניסו קצת הומור, זה היה מצוין !(אגב, השיחה הזו קיימת גם במקור, בסיגנון אחר).
לאונור וחוסה מיגל מערכת היחסים שבינהם היא הפיסגה של הסידרה , מבחינתי.

חץ_שמאל החתונה וסצינת האהבה היו מושלמות בעיניי ! במקור אין כמעט חתונה וזה חסר לרומנטיקנית כמוני . אהבתי את כל הטכס, את אווה מריה, את לוסרו השרה סרנדה לחוסה מיגל הדומע.את הביקתה המדהימה שהוא הכין לה, איזו דמות משגעת חוסה מיגל, גבר חם,מיני, גברי ואנושי מאין כמוהו (מזכיר את לואיס מנריקה בן זמננו - מהזר כמובן) . אהבתי, אהבתי, אהבתי דביקות כלבבי ... זו טלנובלה אמיתית בשבילי ! ואמור מיו ההורס. אפולו, אלוף הסצינת הללו. מלך הגלאנים בשבילי, וכשהוא נהנה כמו שהוא נהנה בהפקה הזו , הו אז הוא בכלל בטופ ואין לו מתחרים .

חץ_שמאל הייתי מוותרת על חזרתו של רוסנדו ועל כל סצינות בית הכלא . אבל רצו קצת אקשן וזה לא באמת הפריע לי .
הייתי מוותרת גם על הטבלתם של התאומים וכל המסיבה , לטעמי סתם שתי דקות יותר מדי לפרק סיום קרוב למושלם.

לסיכום הסידרה.
SOY TU DUENA היתה אחת הסדרות הקלאסיות היותר טובות של טלוויסה !
היא לא היתה חפה מקלישאות מיותרות ומעצבנות. מכמה פרקים מיותרים והזויים . מכמה חורים פה ושם.
אבל היא בעיקר היתה סידרה טובה מאד, מושקעת בכל פרמטר (קאסט,צילום,מוסיקה,עושר תפאורתי, טקסטים טובים, פרטי לבוש המותאמים לכל דמות ודמות, סצינות מענינות ועלילה קלאסית אבל מוקפדת).
שתי תסריטאיות לסידרה הזו. המקורית זוכה אצלי לציון 9 (רק בגלל ההריון של איוונה הורדתי לה נקודה).פשוט מוכשרת ברמות ומזל שהסידרה התבססה כמעט לגמרי על המקור. התסריטאית המשלימה התקשתה מאד להגיע לרמתה של המקורית ולכן הפרקים הבודדים (למזלנו בודדים) שהוציאה והיו פרי עטה, רק כדי לא לבייש אותה לא אנקוב בציון. מה שכן לכל אורך הסידרה היא הצליחה בצורה כמעט מושלמת להעמיק את הדמויות, את הסיפור את הסצינות החסרות במקור ולכן אני מציעה לה שפשוט תיקח תסריטים של אנשים מוכשרים ותשפצם בזה היא פשוט ענקית .

מאד, מאד, מאד נהנתי ! הסידרה רצה על חמאה מבחינתי ! כאשר המציאו את הטלנובלות על כזו בדיוק חשבו (משפט של ערוץ ויוה) ואם לא הייתי צופה בטלנובלות עד היום SOY TU DUENA היתה שואבת אותי לעולם הנפלא הזה ללא כל ספק ...

בסוס,
כל דבר טוב נגמר ומהר, אפילו מהר מדי , חבל !
צ'או ,
טלי לבבות.

תוקן על ידי iDana 15/1/2011 9:30

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)