שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

ד"ר צ'אמפ - סקירה ראשונית

רץ ד"ר צ'אמפ - סקירה ראשונית רץ
פורסם לפני 3581 ימים     מאת iDana     סה"כ תגובות: 63     תגובה אחרונה לפני: 3568 ימים

(זו הסדרה שבה אני צופה בימים אלה באדיבות האינטרנט, ומקווה שגם דלית ולינה יצטרפו אליי Smiley_Happy כולם מוזמנים כמובן Smiley_Rambo)

Basketball מידע כללי: Basketball
ד"ר צ'אמפ היא סדרה בת 16 פרקים ששודרה ברשת SBS בין החודשים ספטמבר-נובמבר 2010, וזכתה לרייטינג ממוצע של 10.8%.

מקום ההתרחשות העיקרי של הסדרה הוא כפר האימונים הלאומי Taereung, שבו מתאמנים הספורטאים שאמורים לייצג את קוריאה באולימפיאדה. במקום הזה נפגשים הספורטאים האמביציוזיים עם הרופאים שאחראים לבריאותם. וכמובן, יש הרבה פוטנציאל רגשי ותחרותי במקום הזה.

Bonbon_3 הדמויות המרכזיות: Bonbon_3

קים יון וו (קים סו יון, "אייריס", "גורמה", "Prosecutor princess") היא רופאה אורטופדית, שמסיימת את ההתמחות בהצטיינות ועומדת בפני קידום בבית החולים שבו היא עובדת, אבל אז קורה משהו שמשנה את התוכניות המקוריות שלה. היא מאוד מסורה לעבודתה, אבל לפעמים גם אימפולסיבית ואגרסיבית משהו כלפי המתמחים האחרים, יש לה אח בעייתי ואמא נודניקית שדי תלויים בה.

לי דו ווק (אום טה וונג, "המלכה סון דוק", "Resurrection") הוא רופא מוערך שמגיע לנהל את המערך הרפואי בכפר האימונים. בעברו הוא הכיר את המקום כספורטאי, אבל פציעה השביתה אותו וגרמה לו לשנות כיוון. הוא אדם ישיר, חריף, ציני ועם חוש הומור מיוחד במינו שמשאיר בד"כ את הצד השני די המום.

פארק ג'י הון (ג'ונג קיו וון, Loving you a thousand times) הוא ג'ודוקא שחולם לזכות במדליית זהב, לשמח את אחיינו הצעיר ולהגשים את החלום של אחיו המנוח. הוא חוזר לזירה המקצוענית אחרי פרישה של מספר שנים שנסיבותיה אינן ברורות לגמרי.

קאנג הי יאנג (צ'ה יה ריון, Invincible Lee Pyung Kang, Style) היא מאמנת שחייה בכפר האימון ושחיינית מקצוענית בעברה. לה וללי דו ווק יש היסטוריה רומנטית, אבל נראה שזה לא ממש נגמר טוב...

רושם ראשוני:
הסדרה מצאה חן בעיניי ממבט ראשון, והיא מאוד אנושית, מצחיקה ומרגשת לב_מחייך. השחקנים הראשיים מצוינים (למעט צ'ה יה ריון שעוד לא הספקתי להתרשם ממנה) ואני אוהבת את הכימיה ביניהם. אני מגלה אכפתיות כלפי הדמויות ורוצה בהצלחתן, ואפילו צובט לי בלב כשמשהו משתבש עבורן.
את קים סו יון ואום טה וונג חיבבתי מאוד גם בסדרות הקודמות שלהם, ואני נהנית מהם גם כאן, והתגלית מבחינתי היא השחקן ג'ונג קיו וון שגרם לי לחבב אותו מהרגע הראשון שלו על המסך לב_מאושר

אגב, בפרק השלישי יש קריצה קטנה, כשד"ר קיום יון וו מקבלת שיחת טלפון, ועל הקו זה סו אין-וו שמבקש לדבר עם התובעת מה - הדמות שגילמה קים סו יון ב- Prosecutor Princess, כשהדמות הגברית הראשית שם נקראה כמובן סו אין וו.

לבעלי הקיבה הרגישה, יש כמה קטעים רפואיים, אבל ממש בקטנה לעומת סדרות רפואיות אחרות שראיתי Needle_1

צפיתי בינתיים בשלושה פרקים ואני סקרנית לראות מה יקרה בהמשך. עוד לא התמכרתי לפסקול, אבל הנה שיר חמוד מתוכו:

ויכול להיות שבהמשך נעביר את הדוקטור לשרשור עצמאי Smiley_Happy

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1250)