שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

ד"ר צ'אמפ - dr.champ


ד"ר צ'אמפ - dr.champ Spoiler_01
פורסם לפני 3246 ימים     מאת זרהמאד     סה"כ תגובות: 34     תגובה אחרונה לפני: 3243 ימים

ד"ר צ'אמפ , הדרמה הספורטיבית לשנת 2010 מבית SBS ,מעלה את סיפורם של הרופאים המטפלים בספורטאים בכפר האימונים הקוריאני , את סיפורם של האתלטים, וכמובן את ייצוגה של קוריאה בתחרויות הבינלאומיות.

במקביל לחלומות ישנה גם אהבה , ידידות, סיכסוכים ופיוס אך מעל לכל ישנה הנחישות של הספורטאים והאחריות של הרופאים לבריאותם.

הנה ההקדמה המפורטת של דנה המספרת על הדמויות..

עוד קצת על הדמויות והעלילה -
קים יון וו היא רופאה אשר עומדת על עקרונותיה.לאחר שחשפה מחדל שעשה הרופא הממונה עליה, היא פוטרה מעבודתה. באותו מפגש הפיטורין, היא פוגשת את דוק וו,מנהל בכיר ואתלט לשעבר אשר טורח להטיח בפניה שאין זה ראוי להשמיץ את הממונה עליה ומציע לה להגיש את מועמדותה לעבוד במרכז האימונים. לאחר שהיא דוחה זאת בהנף יד היא מגיעה לראיון ודוק וו קולט אותה לעבודה.

דו ווק,לאחר פציעתו, הופך להיות אדם שנון ,קר וציני אשר לנגד עיניו עומדת טובתו של האתלט וקידום הנבחרות המייצגות את המדינה. ממבט ראשון קל לפתח רגש של כעס/אי אהבה כלפי דו ווק , לאחר שלומדים להכיר את הדמות , האהבה היא בלתי נמנעת. חזרתו של דו ווק לקוריאה מושפעת מסיבוכים של אהבה נכזבת. הוא מגיע כדי להיות המנהל הרפואי של מרכז האימונים בידיעה שאהובתו לשעבר היא מאמנת נבחרת השחייה במרכז, קאנג הי יונג.

ה-כ-ו-כ-ב מבחינתי הוא פארק ג'י הון (המאמי של דנה)! ג'י הון, ג'ודאי מחונן שמתאמץ רבות להצליח,מגיע למרכז האימונים לאחר ששם לעצמו מטרה – לזכות במדליה אולימפית לזכרו של אחיו.
פגישה מיקרית בה מעורבים ארנק, כייס, אתלט ורופאה מפגישה בין ג'י הון ליון וו, משם העיניינים מתגלגלים די במהירות בין השניים הללו. ג'י הון מפתח רגשות כלפי הרופאה שלא היססה לפעור חתך עמוק ברגלו כדי למנוע ממנו נזק רפואי בהמשך, היא לעומתו רואה בו ספורטאי ולא גבר שאפשר להתאהב בו. זאת בעצם הסיבה העיקרית שהתחבטתי לגבי דמותה של ד"ר קים יון וו. ג'י הון מתאמץ נואשת להפגין את אהבתו תוך כדי דאגה ואכפתיות אך ליבה של יון וו נוטה דוקא לכיוונו דו ווק. כל מאמציו נתקלים בסירוב מצידה כל עוד היא רואה בו סוג של ידיד. יחסיהם של ג'י הון ויון וו חווים עליות ומורדות,שהמצחיק שביניהם הם ההזיות של ג'י וו והעצוב שביניהם כשג'י הון חווה פגיעה , יון וו מדווחת על כך למאמן נבחרת הג'ודו והוא מורחק מן הנבחרת. כפיצוי , יון וו לוקחת על עצמה את האחריות לדאוג להחלמתו עד לזכייה ב"כרטיס כניסה" חזרה לנבחרת.

הנה סיקור על פרקים 8-11 שנערכו במהלך הצפייה המשותפת, ומכאן קצת על ההמשך עד לפרק 16:

Spoiler_16

Spoiler_17

כאמור, פציעתו המצערת של סאנג בונג (כוכב נבחרת הג'ודו) ע"י ג'י הון מייצרת תפנית בעלילה. יון וו ודו ווק חוששים לעתידו של סאנג בו ולגורלו של ג'י הון ומחפשים את המילים הנכונות לנחמם. יון וו מבינה שהבחירה הנכונה עבור דו ווק היא הי יונג ומייצרת מפגש בינהם.
כשדו ווק וקאנג הי יונג התעוררו יחדיו,על פניי נמרח חיוך ששווה לא פחות ממיליון דולר$$! סוף סוף, אולי יון וו תבין שג'י הון הוא הגבר בשבילה? חגגתי מוקדם מידי..


יון וו פורקת את תיסכולה בפני אמה על בקבוק סוג'ו ומתחבטת בין ג'י הון לדו ווק, אמה מציעה לה לבחור במוכשר מבינהם (מבלי לדעת יותר מידי פרטים). בהמשך היא לא תתרצה מבחירתה של הבת, היא גם לא תהסס להפגין את האכזבה.


אך למרות תיסכולה של יון וו,לא הכל ורוד בין דוק וו להי יונג. הי יונג מגלה שסיבת פציעתו של דו ווק קרתה בגללה. הדבר משפיע על המשך מערכת היחסים בינהם, ממנה היא מחליטה לפרוש. צעד זה משפיע על המשך הפרקים ובעצם גורם גם לדו ווק לקבל החלטה גורלית. מערכת היחסים של השניים האלו משפיעה באופן ישיר גם על היחסים בין יון וו לג'י הון..


המרובע הזה מכעיס ,איזה אבסורד.ג'י הון מתאמץ רבות להגיע אל ליבה של יון וו אך ליבה של זאת נתון לדו ווק ואילו ליבו נתון להי יונג!
בשלבים התחלתיים של הצפייה דנה ניסתה להגן על יון וו , אני לא מצליחה לסלוח לה. קשה לה להשלים עם אהבתה לג'י הון, ניראה שהיא מצפה שהאהבה תגיע לשיאה בהמשך היחסים בינהם. היא נעזרת בידו המכוונת של דוק וו(שהפך לקופידון) כדי להסכים לג'י הון. נכון שגם יון וו עזרה לו להתגבר על החשש להכנס שוב למשטח ההחלקה ויש בינהם כבוד הדדי אך עדיין, הדחייה שלו לא צריכה להיות הסיבה שלה לחבור לג'י הון.דו ווק ויון וו - הצליחה לשבור את הקרח ולגרום לו להכנס למשטח ההחלקה.

לאחר הודעתו של דו ווק על פרישתו ממרכז האימונים, יון וו שבורה.
בכל מצב של משבר היא מתקשרת לג'י הון אך מתקשה לומר לו בפה מלא שהיא בוחרת בו (מעניין למה??עולה_באש). גם לאחר אנחת רווחה בעקבות תוצאות הבדיקה של אחת הספורטאיות, היא מחפשת את ג'י הון. מבחנתי זה היה סוג של ניצול- הוא הפך עבורה לידיד,פסיכולוג או אוזן קשבת.
יון וו, כאחת שמתקשה לראות את ג'י הון כגבר נאלצת לבלוע את גאוותה. כשהגיע הקטע הבא בכיתי ושמחתי כאחד. ג'י הון אזר אומץ לומר לה - "אין יותר ידידים! בפעם הבאה שתקראי בשמי , אפרש את קריאתך בצורה אחרת!"
היא קראה בשמו,בכיתי מאושר. סוף סוף הוא העמיד אותה במקומה. הרגע לו חיכיתי! אמנם זה לקח לנו כמעט 15 פרקים אך זה קרה בצורה המושלמת.. לאחר שנשרף באזור החלציים ונאלץ לבלות שעות בניסיונות לרצות את יון וו, הגיע הרגע המיוחל..

אני גולשת לכיוון הסוף,זה טוב מידי כדי להיות אמיתי. מה קרה לתסריטאים? אין יותר סוג'ו? הם לא השתכרו מספיק? סגירת מעגל כזה, כמו שהיה בסדרה הזו לא ראיתי הרבה זמן. מה שהתחיל בפסטיבל העפיפונים המוארים גם נסתיים שם, המשאלות שנתבקשו זכו למענה ולא יכולתי לבקש סוף מוצלח יותר. הקצוות נסגרו היטב עבור כולם , גם עבור המישניים.
סדרה מקסימה ומומלצת בחום. בימים אלו הסדרה זוכה לתרגום לעיברית ע"י דנה שצ'יפרה אותי וזכיתי לראות את הפרקים האחרונים מתורגמים. יש למה לצפות, כדאי לכם.

תוקן על ידי זרהמאד 22/1/2011 17:6
אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0786)