שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

גן סודי - פרק 2

Plant גן סודי - פרק 2 Plant
פורסם לפני 3185 ימים     מאת iDana     סה"כ תגובות: 66     תגובה אחרונה לפני: 3160 ימים

צפיתי בפרק 2 והחוויה שלי עם הסדרה די מוזרה... קשה לי לצלוח פרק שלם ברצף, ואני צריכה לעשות כמה הפסקות טקטיות להתרעננות. מצד שני, אני מרגישה שיש לסדרה הזו פוטנציאל, אם כי בינתיים הוא לא כ"כ מתממש מבחינתי. מקווה שאני לא בונה יותר מדי על החילופים העתידיים.

הבעיה המרכזית שלי בסדרה היא הדמות של ג'ו וון - לפעמים הוא נראה לי כמו רובוט או חייזר שנחת לכאן מכוכב אחר, ולא יודע כמעט כלום על אנשים ועל יחסים בין אישיים. יש לו שאלות כ"כ תמוהות והתנהגות מוזרה, כך שאני לא יודעת איך לאכול אותו, ושואלת את עצמי "מה זה היצור הזה"? בינתיים אני לא מבינה אותו, כך שגם לא נוצרה אצלי שום אמפתיה או סימפטיה לדמות שלו.

הדמות של רא-אים סבירה ומובנת יותר, אבל גם כלפיה טרם פיתחתי רגשות מיוחדים. לכן גם הסצנות המשותפות של ג'ו וון ורא-אים לא כ"כ עושות לי את זה. לפעמים אני אומרת לעצמי, "אה, זו אמורה להיות סצנה משעשעת", אבל זה לא באמת מצחיק אותי. כמו למשל בסצנה שבה ג'ו וון מפנטז על רא-אים ומפרט את רשימת הדרישות - מתחת לגיל 24, ממשפחה עשירה וכו' - והתלבושת שלה משתנה בהתאם).

גם בסצנה שבה ג'ו וון בוחן מקרוב את הצלקת שלה כדי לראות איך היא מחלימה - אמרתי לעצמי שזו אמורה להיות סצנה חזקה שעושה משהו בלב, שבה מרגישים את הכימיה וכו' - אבל כאן חשבתי לעצמי "נו באמת, לא השתכנעתי" ואפילו צחקקתי.

לקראת סוף הפרק ג'ו וון מגלה צדדים אנושיים יותר כשהוא מחזיר את החברה של הא-רים לעבודה. הוא גם מגן עליה מהשחקנית הפרימדונה והבמאי המרושע, שדורשים ממנה לצלם שוב ושוב את הפעלול המכאיב והמסוכן. הפרק מסתיים כשג'ו וון מתגלה בפני הא-רים כמנכ"ל ולא סתם כבטלן...

מקווה ליהנות יותר מהפרקים הבאים Smiley_Happy ובינתיים אני נהנית לשטוף את העיניים עם ג'ונג סו, שעדיין לא מקבל מספיק זמן מסך לטעמי...

תוקן על ידי asole 25/2/2011 17:31

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)