שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

איליג'ימה פ'3-4

War איליג'ימה פ'3-4 War
פורסם לפני 3225 ימים     מאת asole     סה"כ תגובות: 96     תגובה אחרונה לפני: 3221 ימים

עשיתי עכשיו מרתון אליג'ימה... וואו, זו הייתה חוויה מטלטלת!

אני חושבת שהם שברו את שיאיי האכזריות בסדרה, כל כך הרבה סצינות קשות! בעיקר בפרק הראשון. לא פלא שיי גיום הקטן הדחיק את זהותו האמיתית, מי רוצה לזכור כאלו זוועות?

רק לי הסדרה עשתה דה ז'ה וו ל"בין זאב לכלב"? גם שם ג'ונקי גילם דמות של ילד שהיה עד לרציחתו האכזרית של הורה (שם זו הייתה אימו) וגם שם היה איבוד זיכרון... אני מניחה שכמו סו היון שהפך לקיי, גם יי גיום יהפוך לאילג'ימה כדי לנקום את רצח אביו.

היו כמה דברים שלא הבנתי בפרקים הראשונים, כמו מי בגד באבא שלו והרג אותו ואיך השר שנחשד בבגידה בפרק הרביעי קשור...

יש משהו קצת קומיקסי בסיפור. גיום/יונג עבר כל כך הרבה התעללויות שפלא שהוא חי! קטעי ההומור ריככו קצת את האוירה הכבדה. אהבתי את הקטע שהנזיר חושב שהבת שלו הולכת להחזיר את הכסף לגיום ומשבח אותה על ליבה האצילי וכשמסתבר לו שאין לה שום כוונה כזו משבח אותה על אופיה החזק... מוזר לחשוב עליו כרוצח קר המזג מתחילת הסדרה.

ג'ונקי מקסים כיונג החרמן והתחמן הקטן, אני מניחה שמעתה נראה צד רציני יותר שלו עכשיו שהוא זוכר מיהו. אני תוהה מעט על ההתפתחויות הרומנטיות, יש שתי בחורות בסדרה: ביתו של העיוור שהיא כעת ביתו של הנזיר המתחזה ואון צ'ה, הבת של ביון שיק, מי מהן תגנוב את ליבו של נסיך הגנבים? נראה כי רוב הסיכויים שזה יהיה סיפור רומיאו ויוליה בין גיום לאון צ'ה, אבל יש גם את ג'ה דול, אחיה למחצה שאינו אחיה בכלל, מעניין מה יהיה כשהוא יגלה שהיא איננה אחותו. אני צופה ששני האחים ילחמו על ליבה.

מסכן האבא המאמץ של גיום, גם חטף מכות ללא הרף וגם עקרו לו שן Smiley_Dep ולהוסיף על זה, אישתו הקרה מייבשת אותו שנים רבות. איזו אישה קשה!

יש לנו המון נבלים בסדרה הזו, אני לא כל כך הבנתי מי האיש שרוצה להרוג את גיום. ביון שיק לא נראה לי חכם מספיק כדי להיות אויב ממש מסוכן, הוא מין בריון כזה, מהסוג של הלורד קים מ"המלך סאן". הבן שלו חלאה אמיתית.

ואני כבר במתח ומצפה לפרקי השבוע הבא...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1709)